Koronawirus w Kielcach! Kolejny potwierdzony przypadek. Chorym jest lekarz

Stanisław Wróbel
Stanisław Wróbel

Wideo

W niedzielę rano Ministerstwo Zdrowia potwierdziło kolejne przypadki zarażenia koronawirusem. Wśród chorych jest mężczyzna z Kielc, który jest lekarzem. W sumie w niedzielę rano w Świętokrzyskiem było już trzech zarażonych koronawirusem.

Według oficjalnych informacji pacjent jest w sile wieku. Według służb wojewody był poddany kwarantannie. Jego stan jest dobry i pozwala na to, by nie był hospitalizowany, dlatego też pozostaje pod ścisłą kwarantanną.

Lekarz wrócił z państwa, które nie jest na liście zagrożonych Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Przebywał w jednym ze znanych ośrodków narciarskich.

W niedzielę wieczorem lekarz trafił jednak na oddział zakaźny szpitala w Kielcach.

Wojewódzki Szpital Zespolony wydał w sprawie swojego lekarza specjalne oświadczenie. WIĘCEJ: Lekarz z Kielc zarażony koronawirusem. Jest oświadczenie szpitala wojewódzkiego w Kielcach

W województwie świętokrzyskim to trzeci potwierdzony przypadek zachorowania na koronawirusa.

Przypomnijmy ze w sobotę potwierdzono dwa pierwsze przypadki koronawirusa. Oba w szpitalu w Starachowicach , chorzy to mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego. Więcej na ten temat CZYTAJ TU Koronawirus w Świętokrzyskiem. W Starachowicach potwierdzono dwa przypadki

Dodaj ogłoszenie