Kreatywne nauczanie w Funky English

  Kreatywne nauczanie w Funky English

  Ewa Łukomska

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Kreatywne nauczanie w Funky English
  Zakończyliśmy plebiscyt na najlepszą szkołę językową w powiecie kieleckim. Po podliczeniu głosów oddanych przez smsy, portal Facebook i naszą stronę internetową, oraz po obradach jury, wyłoniliśmy zwycięzcę rankingu. Pod uwagę zostały wzięte kryteria, takie jak fachowość nauczycieli, dostęp do pomocy naukowych, innowacyjność, wygląd szkoły i wiele innych. Głosowanie na najlepszą szkołę językową trwało od 13 do 21 września do północy.
  Kreatywne nauczanie w Funky English
  Laureatem drugiego miejsca w plebiscycie zostało Studio Językowe Funky English, które oferuje zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat, prowadzone w grupach, w których uczy się do 10 osób. Lekcje bazują na nowatorskiej metodzie Genki English, która opiera się na oprogramowaniu komputerowym, pomagającym dzieciom w trwałym zapamiętaniu poznanego materiału.

  Podczas każdej lekcji, kursanci zapoznają się z pytaniami i różnymi wariantami odpowiedzi, wprowadzanymi w formie całych zdań. Dzieci mają szansę usłyszeć brzmienie poszczególnych słów z ust native speakerów, których wypowiedzi udostępnione są w programie.

  Szybciej i łatwiej zapamiętują poznany materiał, dzięki śpiewanym przez nie piosenkom, wykonywanym gestom odpowiadającym poznanym zdaniom, a także grafikom dobranym do omawianego materiału. Do oryginalnej metody Studio Językowe Funky English dodało także możliwość nawiązania kontaktu z dziećmi z całego świata, która poparta została przez autora systemu, Richarda Grahama. Jego zdaniem Genki English to jeden z najszybszych i najprzyjemniejszych sposobów na efektywną naukę języka angielskiego. Jest on rekomendowany przez British Council, a także Uniwersytet Harvarda.

  Genki English to innowacyjna metoda multimedialna, która zdecydowanie odbiega od technik stosowanych w szkołach publicznych. Dzieci są zachwycone formą zajęć, podczas których nauka wymieszana jest z zabawami, które także edukują. Maluchy mają szansę porozmawiać z rówieśnikami z całego świata, dzięki czemu poznają nowe kultury, ale też uczą się wykorzystywać język w praktyce. Sposób prowadzenia zajęć w Funky English sprawia, że dzieci chętnie zostałyby w szkole dłużej, a rezultaty ich nauki w pełni satysfakcjonują rodziców małych kursantów.

  Studio Językowe Funky English, to jedyna szkoła w Kielcach, posiadająca licencję na wykorzystanie oprogramowania. Zajęcia prowadzi tam lektor przeszkolony przez samego autora metody Genki English. Więcej informacji na temat Funky English można znaleźć na stronie internetowej studia www.funkyenglish.pl, a także na profilu szkoły na Facebook’u.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Podniebna gmina Łopuszno [WIDEO, ZDJĘCIA Z LOTU PTAKA]

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Polecamy

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone