KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski przegrał w Płocku

mir
W zaległym meczu I ligi piłkarzy ręcznych Orlen Wisła II Płock pokonała KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 34:31 (18:15).

KSZO Odlewnia: Piątkowski, Kijewski, Baran – Grabowski 6, Bysiak 10, Falasa 3, Cukierski 2, Kogutowicz 3, Telka 3, Pawlik 4 oraz Granat, Chmielewski, Jagiełło.

Ostrowiecki zespół rozegrał w Płocku niezły mecz, ale uległ młodej ekipie gospodarzy. Pierwsza połowa meczu była wyrównana, i przez pierwszy kwadrans obydwie drużyny odpowiadały bramką na bramkę. O wyniku pierwszej część spotkania zadecydował okres, kiedy ostrowiecki zespół grał w przewadze a mimo to pozwolił rzucić sobie dwie bramki. Taka przewagę gospodarze utrzymali do przerwy.

W drugiej połowie niewielka przewaga rezerw Orlen Wisły szybko stopniała, a a w 40 minucie KSZO wyszedł na prowadzenie (22:23).Niestety, gospodarze szybko dopowiedzieli i przez kolejny kwadrans utrzymywali jednobramkową przewagę. W końcówce gościom zabrakło skuteczności, a gospodarze nie mylili się i zapewnili sobie zwycięstwo.