KSZO Odlewnia Ostrowiec wygrał z Wandą Kraków (WIDEO, zdjęcia)

Rafał SOBOŃ
Rafał Soboń
KSZO Odlewnia Ostrowiec wygrał z Wandą Kraków w meczu 3. kolejki II. ligi piłkarzy ręcznych.

KSZO Odlewnia Ostrowiec - Wanda Kraków 28:21 (16:10)

KSZO: Szewczyk, Drabik, Piątkowski - Mroczek 5, Zdziech 5, Cukierski, Kieloch 4, Jeżyna 3, Kubisztal, Sitkowski, Biskup 3, Fugiel 2, Świeca 3, Pomiankiewicz 3, Radowiecki.

Wanda: Kowalski, Wejhonio - Świerczek 4, Franczak 8, Warwowski 3, Witowski 1, Curyło, Wróbel 1, Marzec 2, Nowak 2, Lisiak.

Mecz lepiej rozpoczęli goście, prowadząc 2:0. W trzeciej minucie gry był już remis i jednocześnie ostatni korzystny dla gości wynik. Wygrana gospodarzy nie podlegała dyskusji, a największą przewagę osiągnęli w 53 minucie przy stanie 27:17. Trener Zbigniew Tłuczyński w ostatnich minutach dokonał kilku zmian, przez co przewaga zmalała, jednak kibice, którzy ponownie w liczbie ponad dwustu przybyli na mecz, opuszczali halę zadowoleni. Gracze KSZO Odlewnia Ostrowiec po trzech kolejkach przewodzą w tabeli IV grupy II ligi.

1. Bochnia 3 6 98-67
2. KSZO 3 6 93-63
3. Chrzanów 3 6 108-85
4. POLITECHNIKA 3 4 68-59
5. WISŁA 3 2 85-82
6. Wanda 3 2 72-73
7. Grunwald 3 2 92-101
8. Juvenia 3 2 78-96