KSZO przegrał z Piotrkowianinem, ale na wygraną lider musiał się napracować

sobi
Bartosz Sękowski był naj-skuteczniejszym graczem KSZO Odlewni w Piotrkowie.
Bartosz Sękowski był naj-skuteczniejszym graczem KSZO Odlewni w Piotrkowie. Rafał Soboń
Ostateczny wynik nie oddaje tego, co działo się na parkiecie lidera. Piotrkowianin musiał się mocno napracować, by zejść z boiska z kompletem punktów. Po pięciu minutach na tablicy widniał remis 1:1. Co prawda gospodarze budowali przewagę, ale nie przekraczała ona trzech bramek.

Piotrkowianin Piotrków - KSZO Odlewnia Ostrowiec 39:29 (18:15)

KSZO Odlewnia: Buchcic, Szewczyk - Koże-niewski 4, Mazur 3, Jeżyna 6, Fugiel 3, Sękowski 7, Bajwoluk, Afanasjew 1, Kalita 5.

Przewaga czterech bramek utrzymywała się jeszcze na kwadrans przed zakończeniem meczu (26:22). Ostatni kwadrans należał zdecydowanie do gospodarzy, którzy podkręcili tempo i po kolejnych pi ęciu minutach prowadzili siedmioma bramkami (31:24).

W innych meczach: Ostrovia Ostrów Wlkp. - MOSiR Bochnia 38:20 (19:10), SPR Tarnów - Nielba Wągrowiec 32:28 (16:16), Siódemka Legnica - O-limp Grodków 30:28 (16:14), Moto-Jelcz Oława - Viret CMC Zawiercie 35:27 (17:12), Olimpia Piekary Śl. - MTS Chrzanów 43:21 (23:10), Czuwaj Przemyśl - KSSPR Końskie - przełożony na 6.11.