Które szkoły jazdy w Kielcach uczą najlepiej? Oto ranking szkół nauki jazdy według zdawalności w kieleckim ośrodku egzaminowania [WIDEO]

Maciej Barwinek
Maciej Barwinek
W kieleckim Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego odbywają się egzaminy praktyczne i teoretyczne na prawo jazdy. Największą popularnością cieszy się oczywiście kategoria B, która daje możliwość kierowania autami osobowymi. Dziś prezentujemy wyniki zdawalności kandydatów na kierowców z poszczególnych szkół nauk jazdy właśnie w tej kategorii według danych z ośrodka.W rankingu o kolejności decyduje zdawalność części praktycznej egzaminu na prawo jazdy ale podajemy też zdawalność części teoretycznej. Prezentujemy szkoły w kolejności rosnącej.Zobacz zdjęcia na kolejnych slajdach. Używaj gestów lub strzałek>>>
W kieleckim Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego odbywają się egzaminy praktyczne i teoretyczne na prawo jazdy. Największą popularnością cieszy się oczywiście kategoria B, która daje możliwość kierowania autami osobowymi. Dziś prezentujemy wyniki zdawalności kandydatów na kierowców z poszczególnych szkół nauk jazdy właśnie w tej kategorii według danych z ośrodka.W rankingu o kolejności decyduje zdawalność części praktycznej egzaminu na prawo jazdy ale podajemy też zdawalność części teoretycznej. Prezentujemy szkoły w kolejności rosnącej.Zobacz zdjęcia na kolejnych slajdach. Używaj gestów lub strzałek>>>archiwum
Udostępnij:
Sięgnęliśmy do sprawozdania sporządzonego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego organizującego egzaminy na prawo jazdy w Kielcach. Przygotowuje on informację na temat wyników osiąganych przez kandydatów poszczególnych szkół nauki jazdy. Dane dotyczą czwartego kwartału 2021 roku. Szukasz szkoły jazdy, masz zamiar starać się o prawo jazdy? Ten ranking jest dla ciebie!

Które szkoły jazdy w Kielcach uczą najlepiej? Oto ranking szkół nauki jazdy według zdawalności w kieleckim ośrodku egzaminowania

Jak zgodnie mówią kierowcy i ci, którzy o uprawnienia dopiero się starają, egzamin na prawo jazdy jest jednym z trudniejszych z jakim trzeba się zmierzyć. Nawet najlepiej przygotowanych może pokonać stres. Choć, jak mówią fachowcy im lepiej się nauczymy na kursie tym mniej nerwów podczas testu, czy w czasie jazdy egzaminacyjnej.

Teoria wciąż problematyczna

Aby otrzymać upragnione prawo jazdy musimy zmierzyć się z dwuetapowym egzaminem. Na początek teoria. Test rozwiązuje się przed komputerem, odpowiadając na losowe pytania pochodzące z bogatej bazy. I jak się okazuje wcale nie łatwo przez niego przebrnąć, wciąż wiele osób nie radzi sobie. Bywają tacy, którzy do tego sprawdzianu podchodzą kilka, bądź kilkanaście razy. Część z nich zjadają nerwy, inni przychodzą nieprzygotowani. Wniosek i rada od fachowców: trzeba się uczyć i trenować. W Internecie jest mnóstwo symulatorów, które mogą pomóc w przygotowaniu do egzaminu teoretycznego.

Zdawać można dowolną ilość razy. Każda próba to jednak wydatek. Dopiero sukces "na teorii" daje możliwość przystąpienia do egzaminu praktycznego. Tu znowu mamy dwa etapy - próbę na placu manewrowym i jazdę po mieście. Są kandydaci, którzy zdają egzamin praktyczny przy pierwszym podejściu, innym potrzeba kilku lub więcej prób.

Ranking

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kielcach, który organizuje egzaminy na prawo jazdy, co kwartał przygotowuje zestawienie wyników osiąganych przez kandydatów. Zawarte są w nim między innymi informacje na temat zdawalności egzaminu praktycznego i teoretycznego na wszystkie kategorie prawa jazdy przez kursantów poszczególnych ośrodków szkolących kandydatów na kierowców.

Przygotowując nasz ranking wykorzystaliśmy tylko dane dotyczące egzaminów teoretycznych i praktycznych na prawo jazdy kategorii B. Znalazły się w nim wyłącznie te szkoły z Kielc, z których było co najmniej 50 podejść do egzaminu praktycznego w kieleckim Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w czwartym kwartale 2021 roku, a więc od października do grudnia. Bez rozróżnienia czy osoby te zdawały za pierwszym, drugim, czy kolejnym razem.

W rankingu o kolejności decyduje zdawalność części praktycznej egzaminu na prawo jazdy ale podajemy też zdawalność części teoretycznej. Prezentujemy szkoły w kolejności rosnącej.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polska elektromobilność w liczbach

Wideo

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

J
Jorg Vetter
25 stycznia, 18:16, Jorg Vetter:

Jeżdżąc po mieście i widzę ... Te statystyki po tzw. znajomości.

Jeżdżę po mieście i widzę ... Te statystyki po tzw. znajomości.

P.S. Tamto trochę nie po polskiemu ...

J
Jorg Vetter
Jeżdżąc po mieście i widzę ... Te statystyki po tzw. znajomości.
G
Gość
Dla mnie " U Sławka" poziom najwyższy jeśli chodzi o C, pan Krzysztof mistrz świata i okolic. Momentalnie wykrył błędy po poprzedniej szkole, skorygował i po kilku dodatkowych godzinach egzamin zdany. A w poprzedniej szkole 3 podejscia.
G
Gość
Dla mnie nie ma lepszej Szkoły Jazdy niż Szcześniak ze Stąporkowa
Przejdź na stronę główną Echo Dnia Świętokrzyskie
Dodaj ogłoszenie