Kulisy ciekawego meczu czwartej ligi Orlicz Suchedniów kontra Moravia Anna - Bud Morawica w obiektywie [WIDEO, ZDJĘCIA]

dor, PW
W ciekawym meczu czwartej ligi rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Nowinach Orlicz Suchedniów przegrał z Moravią Anna-Bud Morawica 0:2 (0:1). Bramki: Mateusz Zawadzki 23, Maciej Horna 83 z karnego.– W pierwszej połowie nasza dominacja w ataku pozycyjnym. My wykreowaliśmy sobie dużo sytuacji, Orlicz nie mógł sobie poradzić z naszą obroną. W drugiej części trochę za bardzo się cofnęliśmy, ale w końcówce udało się zdobyć gola na 2:0. Cieszy nas , że gra zespołu idzie do przodu. Poprawiliśmy atak pozycyjny, operowanie piłką. Zespół się rozwija, zdobywamy punkty i cały czas trzymamy się czołówki ligi – powiedział Maciej Śmiech, trener Moravii Anna-Bud. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania. Szczegóły na kolejnych slajdach. (dor, PW) Fot. Krzysztof Krogulec

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani