Kulisy czwartoligowego meczu Czarni Połaniec - Łysica Bodzentyn w obiektywie. Lider wygrał 3:1

dor
W czwartoligowym meczu Czarni Połaniec pokonali Łysicę Bodzentyn 3:1. Czarni Połaniec - Łysica Bodzentyn 3:1 (1:1)Bramki: Adrian Gębalski 11 z karnego, 90+2, Filip Krępa 65 - Piotr Mikos 37.Czarni: Saracen - Bażant, Misztal, Krępa, Wątróbski - Ferens, Hul, Bawor, Smoleń, Skiba (52. Nieradka) - Gębalski.Lider zdobył kolejne trzy punkty. Dwa gole strzelił Adrian Gębalski, pierwszego z rzutu karnego, który wywalczył aktywny w tym meczu Piotr Ferens.-Wyrównany mecz. Łysica nam się postawiła, ale ma wąska kadrę i po przerwie opadła z sił. Cieszymy się ze zwycięstwa i z tego, że umocniliśmy się na fotelu lidera - powiedział Mateusz Sobierajski, kierownik drużyny Czarnych.Zachęcamy do obejrzenia ciekawej galerii zdjęć, której autorem jest Tomasz Kaczmarczyk.Szczegóły na kolejnych slajdach. (dor) Fot. Tomasz Kaczmarczyk