Kulisy czwartoligowego meczu Czarnych Połaniec z Neptunem Końskie w obiektywie. Gospodarze wygrali 3:0 [DUŻO ZDJĘĆ]

dor
W ciekawym czwartoligowym meczu Neptun Końskie wygrał z Czarnymi Połaniec 3:0.  Bramki zdobyli: Krystian Rzepa 19, Filip Krępa 29, Krystian Sornat 70. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania - kulisy meczu w obiektywie. Autorem zdjęć jest Tomasz Kaczmarczyk. Czarni: Krążek - Bażant, Witek, Pańtak, Misztal - Krępa, Tetlak (50. Wątróbski), Ferens (62. Borczyński), Sornat (76. Bawor), Miazga (84. Dereń) - Rzepa (82. Kamiński).-Zdecydowana przewaga w pierwszej połowie. Dwie bardzo ładne bramki. Pierwsza padł po strzale z pierwszej piłki Krystiana Rzepy. Druga po rzucie rożnym i strzale w okienko Filipa Krępy. Po przerwie wkradło się trochę rozluźnienia w nasze szeregi, ale cały mecz mieliśmy pod kontrolą - mówił Mateusz Sobierajski, kierownik drużyny Czarnych.(dor)
W ciekawym czwartoligowym meczu Neptun Końskie wygrał z Czarnymi Połaniec 3:0. Bramki zdobyli: Krystian Rzepa 19, Filip Krępa 29, Krystian Sornat 70. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania - kulisy meczu w obiektywie. Autorem zdjęć jest Tomasz Kaczmarczyk. Czarni: Krążek - Bażant, Witek, Pańtak, Misztal - Krępa, Tetlak (50. Wątróbski), Ferens (62. Borczyński), Sornat (76. Bawor), Miazga (84. Dereń) - Rzepa (82. Kamiński).-Zdecydowana przewaga w pierwszej połowie. Dwie bardzo ładne bramki. Pierwsza padł po strzale z pierwszej piłki Krystiana Rzepy. Druga po rzucie rożnym i strzale w okienko Filipa Krępy. Po przerwie wkradło się trochę rozluźnienia w nasze szeregi, ale cały mecz mieliśmy pod kontrolą - mówił Mateusz Sobierajski, kierownik drużyny Czarnych.(dor) Zdjęcia Tomasz Kaczmaczyk
W ciekawym czwartoligowym meczu Czarni Połaniec wygrali z Neptunem Końskie 3:0. Bramki zdobyli: Krystian Rzepa 19, Filip Krępa 29, Krystian Sornat 70. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania - kulisy meczu w obiektywie. Autorem zdjęć jest Tomasz Kaczmarczyk.