Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W ciekawym czwartoligowym meczu Neptun Końskie wygrał z...

Kulisy czwartoligowego meczu Czarnych Połaniec z Neptunem Końskie w obiektywie. Gospodarze wygrali 3:0 [DUŻO ZDJĘĆ]

W ciekawym czwartoligowym meczu Neptun Końskie wygrał z Czarnymi Połaniec 3:0. Bramki zdobyli: Krystian Rzepa 19, Filip Krępa 29, Krystian Sornat 70. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania - kulisy meczu w obiektywie. Autorem zdjęć jest Tomasz Kaczmarczyk.
Czarni: Krążek - Bażant, Witek, Pańtak, Misztal - Krępa, Tetlak (50. Wątróbski), Ferens (62. Borczyński), Sornat (76. Bawor), Miazga (84. Dereń) - Rzepa (82. Kamiński).
-Zdecydowana przewaga w pierwszej połowie. Dwie bardzo ładne bramki. Pierwsza padł po strzale z pierwszej piłki Krystiana Rzepy. Druga po rzucie rożnym i strzale w okienko Filipa Krępy. Po przerwie wkradło się trochę rozluźnienia w nasze szeregi, ale cały mecz mieliśmy pod kontrolą - mówił Mateusz Sobierajski, kierownik drużyny Czarnych.