Kulisy meczu czwartej ligi pomiędzy AKS 1947 Busko-Zdrój i Wierną Małogoszcz w obiektywie [DUŻO ZDJĘĆ, WIDEO]

dor
W ciekawym meczu czwartej ligi AKS 1947 Busko-Zdrój przegrał z Wierną Małogoszcz 1:2. AKS 1947 Busko-Zdrój - Wierna Małogoszcz 1:2 (1:0)Bramki: Mateusz Janiec 40 - Wiktor Soboń 73, Jakub Grzyb 86.AKS 1947: Szcześniak - Bandura, Radwański, Kardas, Boś - Sinek, Florek, Janiec, Mika, Gardynik - Raczyński.Wierna: Pawlikowski - Szymkiewicz, Bała, Pawłowski, Olesiński - Kraus, Czarnecki, Soboń, Grzyb, Rejowski - Fryc (63. Jaśkiewicz).-Do przerwy mieliśmy przewagę, a po błędzie straciliśmy bramkę. Widać było, że zawodnicy są bardzo zmotywowani, chcieli przerwać złą passę. Wreszcie dopisało nam szczęście, strzeliliśmy dwa gole po ładnych akcjach. Najpierw Soboń uderzył z 16 metrów, a później Kuba Grzyb ustalił wynik meczu strzałem głową po centrze Bartka Krausa. Uważam, że odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo - powiedział Paweł Bień, trener Wiernej.Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania.Szczegóły na kolejnych slajdach.(dor) Fot. Krzysztof Krogulec