Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu klasy okręgowej Hetman Włoszczowa wygrał z Piastem...

Kulisy meczu Hetmana Włoszczowa z Piastem Stopnica w obiektywie. Jedną z bramek zdobył Michał Michałek [ZDJĘCIA]

W meczu klasy okręgowej Hetman Włoszczowa wygrał z Piastem Stopnica 5:0 (1:0). Bramki: Tomasz Matuszewski 34, 50, Mateusz Małek 59, Michał Michałek 65, Cezary Matuszewski 75.
Hetman: Gieroń - Tomasz Matuszewski, Orzeł, Chuptyś, Bugno (80. Gruzło) - Mateusz Małek (67. Kubicz) - Walasek, Grzegorz Małek, Łukasz Oduliński (80. Rajek), Derbot (63. Michałek) - Krzysztofik (63. Cezary Matuszewski).
Piast: Siek - Żmuda, Niekurzak, Kołek, Wojciechowski - Machniak, Walasek, Kamiński (70. Piwowarski), Guca - Jędo, Rajca.

- Dwie różne połowy. Do przerwy przeciwnik miał dwie sytuacje po naszych błędach, których na szczęście nie wykorzystał, a nam udało się strzelić gola. Po przerwie szybko zdobyliśmy bramki i kontrolowaliśmy przebieg spotkania do ostatniego gwizdka - podsumował mecz trener Hetmana, Mariusz Lniany.

-Mamy duże problemy kadrowe, ale to w żaden sposób nie tłumaczy wyniku, który nie miał się prawa przydarzyć. Ciężko coś mądrego powiedzieć po tym meczu. Gratuluję Hetmanowi zwycięstwo - powiedział Wojciech Jagodziński, trener Piasta.

W ten weekend Piast Stopnica zagra u siebie z Victorią 2015 Skalbmierz - mecz 6 października o 15, a Hetman Włoszczowa na wyjeździe zmierzy się z Zenitem Chmielnik - również niedziela, godzina 15.