Zamknij

Echo Dnia

Kulisy meczu ŁKS Probudex Łagów z Nidą Pińczów w czwartej lidze. Gospodarze wygrali 2:0 po bramkach Krystiana Zaręby [ZDJĘCIA, WIDEO]

W meczu czwartej ligi świętokrzyskiej ŁKS Probudex Łagów pokonał Nidę Pińczów 2:0 (0:0). Obie bramki strzelił Krystian Zaręba – w 73 i 80 minucie.Lider

Zdjęcia Kamil Bielaszewski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/8] Następne

Lider spodziewał się trudnej przeprawy, bo zespoły prowadzone przez Artura Jagodzińskiego są bardzo dobrze zorganizowane. Tak było na sztucznej nawierzchni w Łagowie. Gospodarze mieli okazje przed przerwą, ale nie zaliczyli choćby jednego celnego strzału. Po zmianie stron na placu pojawił się Krystian Zaręba, który był bardzo aktywny. W 73 minucie po zagraniu z rzutu wolnego Filipa Rogozińskiego pokonał Damiana Pałaszewskiego.

7 minut później znów świetnie dysponowany duet ŁKS rozmontował defensywę z Pińczowa, asysta Filipa i trafienie Krystiana zostały entuzjastycznie przyjęte przez publikę. – Przez prawie przez 75 minut udawało nam się wytrwać. Stały fragment gry, ktoś nie upilnował Zaręby i… - powiedział Artur Jagodziński, trener Nidy. W jego ekipie tylko Piotr Gajda w końcówce oddał celny strzał na bramkę Przemysława Michalskiego. W drugiej połowie ŁKS oblegał pole karne gości, liczby mówią same za siebie. – 9-1 w strzałach celnych, 12-2 w strzałach niecelnych, 2-1 w strzałach zablokowanych, 2-0 słupki, 0-1 poprzeczki, 11-0 rogi.

ŁKS Probudex Łagów – Nida Pińczów 2:0 (0:0)
Bramki: Krystian Zaręba 73, 80.
ŁKS: Michalski – Gwóźdź, Michał Cedro, Ślefarski, Dudzik (62 Kotarzewski) – Krzeszowski, Biesiada (78 Czeneszkov), A. Paprocki (76 P. Gardynik), F. Rogoziński – Słaby (78 Michał Rybus), Mojecki (46 Zaręba).
Nida: Pałaszewski – Kempkiewicz, Zygan, Szafraniec, Garula – Wijas (80 Nogacki), Krzak (70 Morgaś), Ciacia, Buczak (74 Przybysławski) – Rogala, Gajda (90 K. Cedro).
Żółta kartka: P. Gardynik.
Sędziował: Rafał Kowalski.
Widzów: około 150.