Kulisy meczu piłkarzy KKP Korona z Sandecją Nowy Sącz w obiektywie. W spotkaniu Centralnej Ligi Juniorów do 15 lat było 3:3

dor
Piłkarze KKP Korona Kielce w Centralnej Lidze Juniorów do 15 lat zremisowali z Sandecją Nowy Sącz 3:3. Bramki: Malec - asysta Kucharczyk, Rożek - asysta Kucharczyk, Rożek - asysta Ogorzałek. KKP Korona: Jamróz, Jas, Chałaciński, Sejdziński, Purski, Łukawski, Rożek, Pieńkus, Kucharczyk, Malec, Błaszczyk, Adach, Toboła, Kościelecki, Niedbała, Irzyk, Kijewicz, Ogorzałek. - Dwie różne połowy. W pierwszej odsłonie tak samo jak w Krakowie strzeliliśmy pierwsi bramkę, później zabrakło nam koncentracji i popełniliśmy dwa błędy w obronie, które przeciwnik bez skrupułów wykorzystał.  Druga połowa zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu. Szybko strzeliliśmy gola na 2:2 i później stwarzaliśmy sobie kolejne sytuację do podwyższenia wyniku, ale ich nie wykorzystaliśmy. W 72 minucie przeciwnik wyprowadził kontrakt i straciliśmy bramkę na 2:3. Zawodnicy pokazali charakter i szybko odpowiedzieli bramką na 3:3 - ocenili trenerzy KKP Korona Piotr Dutkiewicz i Paweł Mech.Galeria zdjęć z tego spotkania na kolejnych slajdach.(dor)
Piłkarze KKP Korona Kielce w Centralnej Lidze Juniorów do 15 lat zremisowali z Sandecją Nowy Sącz 3:3. Bramki: Malec - asysta Kucharczyk, Rożek - asysta Kucharczyk, Rożek - asysta Ogorzałek. KKP Korona: Jamróz, Jas, Chałaciński, Sejdziński, Purski, Łukawski, Rożek, Pieńkus, Kucharczyk, Malec, Błaszczyk, Adach, Toboła, Kościelecki, Niedbała, Irzyk, Kijewicz, Ogorzałek. - Dwie różne połowy. W pierwszej odsłonie tak samo jak w Krakowie strzeliliśmy pierwsi bramkę, później zabrakło nam koncentracji i popełniliśmy dwa błędy w obronie, które przeciwnik bez skrupułów wykorzystał. Druga połowa zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu. Szybko strzeliliśmy gola na 2:2 i później stwarzaliśmy sobie kolejne sytuację do podwyższenia wyniku, ale ich nie wykorzystaliśmy. W 72 minucie przeciwnik wyprowadził kontrakt i straciliśmy bramkę na 2:3. Zawodnicy pokazali charakter i szybko odpowiedzieli bramką na 3:3 - ocenili trenerzy KKP Korona Piotr Dutkiewicz i Paweł Mech.Galeria zdjęć z tego spotkania na kolejnych slajdach.(dor) Fot. Aleksander Piekarski