Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W pierwszej kolejce klasy okręgowej Wicher Miedziana Góra...

Kulisy meczu Wichra Miedziana Góra z Victorią 2015 Skalbmierz w klasie okręgowej w obiektywie. Gospodarze wygrali 3:2

W pierwszej kolejce klasy okręgowej Wicher Miedziana Góra wygrał z Victorią 2015 Skalbmierz 3:2.
Wicher Miedziana Góra - Victoria 2015 Skalbmierz 3:2 (2:0)
Bramki: Bartosz Malinowski 3, Wiktor Nogacki 15, Michał Sobczyk 90 - Michał Borek 47, Kamil Adamski 75.
Victoria 2015: Pol - Nowak, Banaś, Olesiński, Dybał (51. Maj) - Wieczorek, Adamski, Wiącek (85. Żarnowiecki), Niedźwiedź, Borek - Szlembarski (29. Wójcik).
Wicher: Żak - Sochacki, Basąg, Brela, Tacij - Nogacki (78. Niewczas), Szymkiewicz (55. Sobczyk), Petelicki (88. Mazur), Malinowski (62. Pacholczak) - Ryński, Chrzanowski (72. Gągorowski).
-Pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu. Dominowaliśmy, Victoria w zasadzie nie stworzyła sytuacji. Po przerwie mecz się odwrócił, goście przejęli inicjatywę. W 90 minucie udało się strzelić zwycięskiego gola. Cieszymy się z pierwszych trzech punktów - powiedział Przemysław Ryński, grający trener Wichra.
Do zespołu z Miedzianej Góry dołączyło ostatnio kilku doświadczonych zawodników, ogranych w wyższych ligach - Dominik Szymkiewicz, Bartosz Malinowski, Wiktor Nogacki, Damian Chrzanowski, Marcin Tacij.