Kulisy trzecioligowego meczu Korony II Kielce z Chełmianką w obiektywie [DUŻO ZDJĘĆ]

dor, JKM
Rezerwy Korony Kielce przegrały w 3 lidze z Chełmianką 0:1. - Korona II nieźle wygląda jak jest przy piłce, ma za to wiele problemów gdy nie znajduje się w jej posiadaniu – trafnie powiedział o zespole Marka Mierzwy Grzegorz Bonin, kiedyś gwiazda pierwszej drużyny Korony. 37-letni zawodnik Chełmianki był czołową postacią meczu na Szczepaniaka. Wygrywał mnóstwo pojedynków, często był faulowany, obsługiwał kolegów świetnymi podaniami. Mimo upływu lat Boninowi nie brakuje sił i chęci. W pierwszej połowie okazjach sam na sam zmarnował Artur Piróg, w kilku innych sytuacjach nie dostrzegał lepiej ustawionych kolegów. W 62 minucie świetną akcję Chełmianki zainicjował Dawid Brzozowski. Ten sam gracz ją wykończył i dał prowadzenie gościom. Korona II próbowała wyrównać, ale notowała zbyt wiele niecelnych podań, strat i zasłużenie przegrała. Kielczanie w 7 domowych meczach z 9 nie strzelali goli i niestety nie jest to przypadkiem…(JKM) Fot. Kamil Bielaszewski