Laser Clinic, nowoczesna klinika kosmetologii laserowej i estetycznej w Kielcach, zamknięta do 25 marca z powodu epidemii koronawirusa

P
Laser Clinic, nowoczesna klinika kosmetologii laserowej i estetycznej w Kielcach, zamknięta od 16 do 25 marca z powodu epidemii koronawirusa. - Nie była to łatwa decyzja, ale wszystko to w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów oraz pracowników. Nie ma nic ważniejszego - mówi kosmetolog i specjalista trycholog Agnieszka Jędrzejowska, współwłaścicielka Laser Clinic.

O zamknięciu Laser Clinic na czas kwarantanny społeczeństwa właściciele tej nowoczesnej kliniki kosmetologii laserowej i estetycznej w Kielcach poinformowali na Facebooku w piątek tuż po godzinie 12.

"W związku z rosnącą w Polsce liczbą zachorowań na COVID-19 - chorobę, którą wywołuje rozprzestrzeniający się na całym świecie koronawirus SARS-CoV-2 oraz podejmowanymi przez rząd RP działaniami zapobiegawczymi – zdecydowaliśmy, że od najbliższego poniedziałku, 16 marca do 25 marca Laser Clinic zostanie zamknięty. Nie była to łatwa decyzja, ale wszystko to w trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo. Będziemy się z Wami kontaktować telefonicznie w celu umówienia kolejnego terminu wizyty. Tymczasem życzymy Wam dużo zdrowia, dbajcie o siebie i swoich bliskich" - napisano.

- Dziękuję klientom za zrozumienie oraz przekazywane od kilku godzin wyrazy aprobaty dla naszej decyzji. W tej kryzysowej sytuacji to jedyne słuszne rozwiązanie. Nie chcemy narażać bezpieczeństwa zdrowotnego naszych klientów oraz pracowników na szwank. Troska o piękno twarzy i ciała ma swoje granice - w tym przypadku wyznacza je odpowiedzialność za siebie oraz innych - mówi kosmetolog i specjalista trycholog Agnieszka Jędrzejowska, współwłaścicielka Laser Clinic.

Jak dodaje, gdy możliwe będzie wznowienie działalności, pracownicy Laser Clinic dołożą wszelkich starań, by klientów, których wizyty zostały odłożone, przyjąć na zabiegi w możliwie szybkim terminie. - Jeśli zajdzie taka potrzeba, a skala odwołanych wizyt na to wskazuje, będziemy realizować procedury siedem dni w tygodniu - mówi Agnieszka Jędrzejowska.

Mniej wina w Europie

Wideo

Dodaj ogłoszenie