Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3:1 (2:1) [WIDEO]

Redakcja
T-Mobile Ekstraklasa
W meczu 17. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa pewnie pokonała na swoim boisku Pogoń Szczecin 3:1.

Spotkanie rozpoczęło się jednak lepiej dla gości, którzy prowadzili od 4. minuty po samobójczym trafieniu Jakuba Wawrzyniaka. 9 minut później do swojej bramki trafił Wojciech Golla i na tablicy wyników widniał remis 1:1. Po tym golu na boisku dominowali już zawodnicy Jana Urbana, a do siatki Radosława Janukiewicza trafili jeszcze Jakub Rzeźniczak i Wladimer Dwaliszwili. Większość meczu obejrzał z trybuny Dariusz Wdowczyk, którego z ławki trenerskiej za niewłaściwe zachowanie wyrzucił sędzia. Po tym spotkaniu Legia umocniła się na prowadzeniu w tabeli T-Mobile Ekstraklasy, Pogoń jest czwarta.

Bramki: 0:1 Jakub Wawrzyniak 4 samob, 1:1 Wojciech Golla 13-samob, 2:1 Jakub Rzeźniczak 43, 3:1 Władimir Dwaliszwili 63.

Legia: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Junior (25. Furman), Wawrzyniak - Vrdoljak, Jodłowiec, Kucharczyk (52. Ojamaa), Radović, Brzyski - Dwaliszwili (79. Mikita).
Pogoń: Janukiewicz - Lisowski (63. Bąk), Hernani, Golla, Lewandowski (52. Pietruszka) - Ława, Rogalski (71. Paczuk), Frączczak, Akahoshi, Murayama - Robak.
Kartki: żółte: Jodłowiec, Dwaliszwili, Wawrzyniak (Legia). Lisowski, Akahoshi, Rogalski, Murayama (Pogoń). Sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce). Widzów: 22 187.

Błyskawiczny Wdowczyk "pogratulował" sędziemu. Urban gani zespół mimo wygranej: Ojamaa ma problem

Miroslav Radović: W Legii zostanę chyba do końca kariery. Nigdy nie miałem takiej przerwy, jeszcze pokażę na co mnie stać

Piłkarze Legii: Z Radoviciem i Kuciakiem gra się pewniej. Japoński motor Pogoni nie zadziałał

Piłkarze Pogoni: Przed nami jeszcze daleka droga. Arbiter sędziował tak, jak potrafił...