Lepiarz, Gawroński i Koń - takie było podium 5. Ulicznego Biegu Lisów w Jędrzejowie

Dorota Kułaga
Sylwester Lepiarz na najwyższym stopniu podium po biegu w Jędrzejowie, drugi był Tomasz Gawroński, a trzeci Piotr Koń. Fot. Archiwum prywatne
Piotr Koń z Fałkowa z powodzeniem startował w V Ulicznym Biegu Lisów imienia Kazimierza Mazurkiewicza, który odbył się w Jędrzejowie.

Zawodnicy rywalizowali na dystansie 10 kilometrów. Bieg ukończyło 155 zawodniczek i zawodników. Najlepszy okazał się Sylwester Lepiarz z MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski, który uzyskał czas 33 minuty i 58 sekund. Na drugiej pozycji sklasyfikowany został Tomasz Gawroński z Nadiru Jędrzejów, który trasę pokonał w czasie 34 minut i 11 sekund. Trzecie miejsce zajął Piotr Koń, reprezentujący GLKS Fałków- Alpin Sport Team. Uzyskał wynik 34 minuty i 17 sekund. Piotr Koń (z prawej) miał po tym starcie powody do zadowolenia, ponieważ w konfrontacji z najlepszymi zawodnikami z województwa świętokrzyskiego pokazał się z dobrej strony. Z optymizmem czeka na kolejne starty.