Lider z Pierzchnicy zatrzymany. Polanie zremisowali z Czarnovią Kielce 0:0 [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jaromir Kruk
Serię 7 wygranych Polan Pierzchnica w klasie B przerwała Czarnovia Kielce. W emocjonującym meczu padł bezbramkowy remis. W pierwszej połowie gospodarze trafili w poprzeczkę bramki Polan, w drugiej znakomitą okazję zmarnował Dominik Marek.

Czarnovia Kielce – Polanie Pierzchnica 0:0
Czarnovia: M. Trela – Misior, Bujakowski, G. Kosmala, Pedrycz – Tybinkowski, Kamil Marek, Dominik Marek (Banaś), Kozak (Gawor) – Bartoszewicz, Terelak.
Polanie: Czechowski – Strójwąs, Łopaciński, Kosałka, Rabij – Kwaśniewski, Rajek, D. Pasternak, P. Pasternak – Kobus, Staszewski.
Żółte kartki: Kozak – Rabij.
Sędziowali: Miłosz Kukulski + Dawid Kawiński, Bartosz Wartałowicz.

Po przerwie Czarnovia opadła z sił i w końcówce doszło do prawdziwego oblężenia jej bramki. Najbliżej pokonania Mariusza Treli znaleźli się Marcin Rabij i Paweł Pasternak. – Biorąc pod uwagę nasze problemy kadrowe to remis z liderem uznajemy za bardzo dobry wynik – podsumował Mariusz Trela, grający trener Czarnovii. – To był słabszy mecz w naszym wykonaniu – dodał Michał Staszewski z Polan. Bardzo dobrze zawody prowadziła trójka sędziowska.