Liderzy Regionu. Kulisy gali (zdjęcia)

  Liderzy Regionu. Kulisy gali (zdjęcia)

  Marzena Smoręda

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Załoga firmy Seven, właściciela marki Boramax, na czele z prezesem Marcinem Putowskim, bawiła się znakomicie.
  1/12

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Dawid Łukasik

  Hucznie świętowano w piątek, 17 lutego, w Hotelu Binkowski w Kielcach sukces 19 świętokrzyskich firm i instytucji, które w 17 edycji Liderów Regionu nagrodzono stauetkami dla najlepszych z najlepszych. Kliknij w galerię, by zobaczyć, kto i jak bawił się na gali.

  CZYTAJ WIĘCEJNagrody Lider Regionu 2016. Oto 19 laureatów  Wśród nich byli Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. Prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach oraz Unimax Development - laureaci nagrody wyjątkowej – Superlidera Regionu, przyznawanej za specjalne osiągnięcia.  - To dla nas wielki zaszczyt znaleźć się w gronie świętokrzyskich superfirm – mówił Michał Kubicki, prezes kieleckiej spółki budowlanej, słynącej ze znakomitych realizacji mieszkaniowych i usługowych na kieleckim i warszawskim rynku. – Mam nadzieję, że dalej będziemy spełniać oczekiwania klientów, budując coraz ładniejsze osiedla – dodał.

  - Nasza uczelnia otrzymała te wyjątkową nagrodę w roku jubileuszu 20-lecia istnienia. Ciągle się rozwijamy, elastycznie dostosowujemy się do oczekiwań studentów i rynku pracy. Mam nadzieję, na kolejne przynajmniej 20 lat sukcesów tej uczelni – mówił przyjmując gratulacje Zdobysław Kuleszyński, prorektor Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. Prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach.

  Dumni z nagród w swoich kategoriach byli także pozostali laureaci.

  – To wielki dzień dla naszej firmy, na której sukces pracuje od wielu lat całe grono pracowników, a nagroda w kategorii dystrybucja pokazuje, że milion konsumentów, do których docieramy z produktami, jest z nas zadowolonych – mówił Bartłomiej Wiatkowski, prezes Alma Alpinex w Kielcach.

  – Nagroda pokazuje, że nasza gmina rozwija się i podąża w dobrym kierunku dla swojej społeczność i całego regionu. Realizujemy wiele ciekawych choć trudnych projektów, ale przyświeca temu jeden cel - dobro mieszkańców gminy Sitkówka-Nowiny – mówił Sebastian Nowaczkiewicz, wójt tej podkieleckiej gminy.

  Jak z małej firmy powstaje wielka klinika, mówił podczas gali twórca Medilens doktor Janusz Cieślik, który na galę przybył w towarzystwie rodziny i pracowników.

  Do swoich przetworów owocowo-warzywnych zachęcał Michał Górniak, właściciel Gomaru Pińczów, zdobywca nagrody w kategorii przemysł spożywczy, a Kamil Suchański prezes Ekoboksu chwalił się siódma z rzędu nagrodą Lidera Regionu w kategorii energetyka.
  Gala i bankiet, który odbył się wieczorem w Kielcach na długo zapadną w pamięć naszym firmom i ich pracownikom, którzy w doskonałych humorach wszyscy świętowali sukces swoich przedsiębiorstw i instytucji do późnego wieczora na parkiecie.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Gwiazdy bez tajemnic

  Twoje miasto

  Styl życia

  Wideo

  Polecamy

  Świeć się z Energą

  Świeć się z Energą

  Święta 2018

  Święta 2018

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej Echa Dnia

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej Echa Dnia

  ŻYCZENIA NA BOŻE NARDZOENIE - SPRAWDŹ

  ŻYCZENIA NA BOŻE NARDZOENIE - SPRAWDŹ

  Sonda

  Czy uważasz, że surowe kary za przekręcenie licznika samochodowego to dobry pomysł?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Zdrowie i uroda

  Jedzenie i zabawa

  Turystyka