Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych. Duża niespodzianka w "kieleckiej" grupie

East News/Polska Press
Do dużej niespodzianki doszło w środowym meczu grupy B Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, w której gra między innymi Łomża Vive Kielce. Francuski Paris Saint Germain przegrał u siebie z niemieckim SG Flensburg-Handewitt.

W ubiegłym tygodniu wicemistrzowie Niemiec po zaciętym meczu pokonali we Flensburgu Lomża Vive Kielce 31:30. Spotkanie w Paryżu również było zacięte. Gospodarze do przerwy prowadzili 18:14, a po przerwie powiększyli prowadzenie do pięciu bramek. Około 40 minuty goście zaczęli odrabiać straty, dobrze bronił ich bramkarz, Benjamin Burić. W końcówce wyszli na jednobramkowe prowadzenie i mimo że paryżanie mieli piłkę przez ostatnią minutę, nie dali sobie odebrać wygranej.

Byłaś/byleś na meczu Łomża Vive Kielce - MOL-Pick Szeged? Zobacz się na ZDJĘCIACH

Wcześniej Łomża Vive Kielce pokonała u siebie węgierski MOL-Pick Szeged 26:23 (12:7). Kolejny mecz kielczanie rozegrają 1 października, na wyjeździe z norweskim Elverum Handball.

ZOBACZ>>> Było nerwowo do końca, ale Łomża Vive Kielce pokonało MOL-Pick Szeged [ZDJĘCIA]

ZOBACZ>>> Talant Dujszebajew: Nie wiedzieliśmy, jak się przygotować do tego meczu

Wyniki grupy A
Łomża Vive Kielce – MOL-Pick Szeged 26:23 (12:7)
FC Porto - Mieszkow Brześć 27:25 (12:9)
Paris Saint Germain Handball - SG Flensburg-Handewitt 28:29 (18:14)
Vardar 1961 Skopje - Elverum Handball - przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego.
8. MOL-Pick Szeged 1 0 23-26
1.-2. miejsce - awans do ćwierćfinałów, 3.-6. - baraże o awans do ćwierćfinałów.
ZOBACZ>>> Krzysztof Lijewski po MOL-Pick Szeged: Rywala poznawaliśmy podczas meczu

Grupa B
Aalborg Handbold - Motor Zaporoże 38:29 (17:13)
8. Motor Zaporoże 2 0 54-68

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: