Liga okręgowa. Sparta Dwikozy zagra w niedzielę z Astrą w Piekoszowie i jeżeli myśli o awansie do czwartej ligi ten mecz musi wygrać

Jerzy Mazur, trener Sparty.
W meczu 17 kolejki świętokrzyskiej ligi okręgowej, Sparta Dwikozy zagra z Astrą w Piekoszowie. Początek meczu w niedzielę o godzinie 13.

Na początek rundy wiosennej, Sparta na własnym boisku przegrała 0:1 z liderem tabeli, Starem Starachowice.
Sparta: Niedobit - Chamera (75. Rdzanek), Drożdżal, Spyra, Siudak - Kiliański, M. Majewski, Lebida (65. Kułaga), Chorab (65. P. Majewski) - Prarat (60. Rutyna), Koczwara.

-Do przerwy mieliśmy mniej z gry, w drugiej połowie przeważaliśmy, ale bramkarz Staru wyprawiał cuda i nie udało się go pokonać - podsumował spotkanie Jerzy Mazur, trener Sparty.

W drugiej wiosennej kolejce, Sparta zagra z Astrą w Piekoszowie. Jeżeli podopieczni trenera Jerzego Mazura myślą jeszcze o awansie do czwartej ligi muszą mecz z Astrą wygrać.

Sparta po 16 kolejkach zajmuje piąte miejsce w tabeli z 26 punktami. Prowadzi Star z 46 punktami, przed Orliczem Suchedniów 37 pkt i GKS Rudki 34 pkt. Do trzeciego miejsca premiowanego awansem do czwartej ligi, Astra traci 8 punktów. Najbliższy rywal, Sparty - Astra jest trzynasta w tabeli z 13 punktami.