Liposukcja ultradźwiękowa - usuwanie tłuszczu bez bólu. Nowe...

  Liposukcja ultradźwiękowa - usuwanie tłuszczu bez bólu. Nowe zabiegi w Spa Orchidea w Kielcach

  oprac. imo

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Liposukcja ultradźwiękowa - usuwanie tłuszczu bez bólu. Nowe zabiegi w Spa Orchidea w Kielcach
  Liposukcja ultradźwiękowa, w odróżnieniu od klasycznych metod usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej, jest całkowicie bezbolesna i bezinwazyjna. Wykorzystuje lecznicze właściwości ultradźwięków, za pomocą których można efektywnie pozbyć się tkanki tłuszczowej, redukować cellulit, poprawiać krążenie krwi i odżywiać skórę.
  Liposukcja ultradźwiękowa - usuwanie tłuszczu bez bólu. Nowe zabiegi w Spa Orchidea w Kielcach
  Jak działa zabieg?

  Poprzez działanie ultradźwiękami o określonej, niskiej częstotliwości wpływamy na powstanie zjawiska kawitacji. Istotne jest, że energię ultradźwięków nakierowuje się bezpośrednio na tkankę tłuszczową, którą chcemy zredukować.

  - Zjawisko kawitacji sprawia, że cząsteczki w tkankach wpadają w drgania, wywołując wewnątrztkankowy masaż. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze - wolne kwasy tłuszczowe i glicerol - są transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii. W ten sposób można przyspieszyć redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej z „trudnych” obszarów, na przykład ud, pośladków, talii, bioder czy ramion - wyjaśnia Karolina Sikora, kierownik Spa Orchidea.

  Urządzenie posiada w zastosowaniu głowicę UD oraz głowicę IR. W pierwszej fazie zabiegu rozgrzewamy tkanki za pomocą głowicy IR, która emituje światło podczerwone, ogrzanie powoduje upłynnienie tkanki tłuszczowej oraz przygotowuje skórę do głębszego wnikania ultradźwięków.

  W drugim etapie działamy na skórę ultradźwiękami w celu rozbicia komórki tłuszczowej, uwolnione w ten sposób tłuszcze są transportowane do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii.

  - Zalecane jest, aby dwa dni przed zabiegiem, w dniu zabiegu oraz dwa dni po zabiegu wypijać dużą ilość wody, co umożliwi szybszy drenaż tłuszczów - mówi Karolina Sikora.

  Zabieg trwa do 20 minut (jedna partia ciała, całe ciało do maksymalnie 80 minut). Zabiegi zaleca się wykonywać raz w tygodniu w serii do 10 zabiegów. Następna seria zalecana jest po 6 miesiącach.

  Miesiąc promocji

  Oferta Spa Orchidea poszerzyła się o nowe zabiegi na ciało, takie jak opisana liposukcja ultradźwiękowa oraz fale radiowe i mezoterapia bezigłowa. Tylko w październiku i listopadzie na zabiegi obowiązuje promocja - minus 20 procent na wszystkie zabiegi przy użyciu aparatury. Dodatkowa promocja obowiązuje przy zakupie 3 zabiegów - 4 jest gratis. Promocje łączą się. Kontakt: Spa Orchidea, Hotel Aviator, ulica Szybowcowa 41, Kielce. Telefon: 41 20 10 402, 606 892 770.  POLECAMY RÓWNIEŻ:

  Poznaj i zastosuj w swojej diecie 25 zasad zdrowego żywienia
  Te domowe aktywności pomogą Ci szybko spalić kalorie!

  Zdrowy kręgosłup - oto ćwiczenia, które pomogą. Wypróbuj!

  Naturalne afrodyzjaki dla kobiet i mężczyzn, które na pewno masz w swojej kuchni [ZDJĘCIA]

  Te witaminy i mikroelementy wzmocnią twój organizm [ZDJĘCIA]

  Nie chcesz zachorować na raka? Oto 6 najważniejszych zasad diety

  Lista domowych czynności, które poprawiają zdrowie i urodę

  ZOBACZ TAKŻE: FLESZ - oddając krew ratujesz życie

  (Źródło: Newsroom 360)  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo