ŁKS Georyt Łagów wygrał z Hetmanem Włoszczowa

ŁKS Georyt Łagów wygrał z Hetmanem Włoszczowa w meczu świętokrz

ŁKS Georyt Łagów - Hetman Włoszczowa 3:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Jakub Stachura 25, 2:0 Roman Kowalski 40, 3:0 Kamil Jaskuła 85.

ŁKS: Shram - Kowalski, Basąg, Jaworek, Brudek (70. T. Pustuła) - Piotrowicz, Bęben (65. Kołodziej), Bujakowski (80. Partyka), Mojecki - Wąs (60. Jaskuła), Stachura.

Hetman: Dyras - G. Małek, M. Wroński, Chuptyś, Oduliński - Rajek (46. T. Matuszewski), Orzeł, Bugaj (70. Dorożyński), Walasek - R. Wroński, Rajczykowski.

Sędziował: Mateusz Kowalicki.

- Pierwsza połowa była wyrównana. Po zmianie stron byliśmy chyba zbyt pewni siebie, bo przy stanie 2:0 spuściliśmy z tonu. Na szczęście dla nas Hetman nie wykorzystał rzutu karnego - opowiadał Paweł Jaworek, trener Łagowa.

Włoszczowianie kończyli spotkanie w dziewiątkę. W 27 minucie bezpośrednio czerwoną kartkę ujrzał Krzysztof Rajczykowski, natomiast w 70. drugą żółtą Łukasz Chuptyś. Mimo osłabienia goście mogli odmienić losy meczu. W 62 minucie Łukasz Oduliński nie wykorzystał jednak rzutu karnego. Nie zwykł zawodzić wykonując „jedenastki”, ale tym razem spudłował.