Lubrzanka Kajetanów przegrała z Moravią Morawica

/PST/
Lubrzanka Kajetanów przegrała z Moravią Morawica w meczu IV ligi świętokrzyskiej.

Lubrzanka Kajetanów – Moravia Morawica 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Mateusz Zawadzki 44 z karnego, 1:1 Michał Bracha 60, 1:2 Zawadzki 69 z karnego.

Lubrzanka: Szcześniak – Bożęcki, Zawierucha, Piotrowicz, Cedro – Bakalarz (65. Woźniak), A. Foks, Skrzyniarz (78. Zwierzyński), Kowalczyk (46. Kwiatkowski) – Czeneszkow (70. Miernik), M. Bracha.

Moravia: P. Kubicki – Miszczyk, Detka, Radomski, M. Zawadzki, Ozimirski (46. Pierzak) – Jasiński (46. Dziewięcki), K. Kubicki, Bęben, Młynarczyk – Kopyciński.

Sędziował: Mateusz Kowalski.

Początek spotkania w derbach powiatu kieleckiego należał do gospodarzy, przed szansą stanął as atutowy Lubrzanki Michał Bracha, ale nie wykorzystał dogodnej okazji. Tuż przed przerwą prowadzenie objęli goście, rzut karny wykorzystał Mateusz Zawadzki. – W drugiej połowie wyrównał Michał Bracha, który przelobował bramkarza z około 30 metrów. Niestety, mimo, że to my przeważaliśmy, drugą bramkę zdobyła Moravia, ponownie z karnego – relacjonował wiceprezes klubu z Kajetanowi Zenobiusz Foks. Drugą „jedenastkę” dla przyjezdnych również sfinalizował Zawadzki. – Choć Lubrzanka wyrównała, graliśmy konsekwentnie i sięgnęliśmy po trzy punkty. Oba karne dla nas były ewidentne – podsumował Marek Bęben, szkoleniowiec Moravii.