LZS Znicz Chęciny wystartował w Wrestling Tour'21. Rywalizowali zawodnicy do lat 14 (ZDJĘCIA)

OPRAC.:
Damian Wiśniewski
Zawodnicy LZS Znicz Chęciny wystartował w turnieju w ramach U14 Wrestling Tour'21. Najlepiej pokazała się Anna Staniak pokazała się w kategorii do 42 kilogramów.Za nami pierwszy turniej w ramach U14 Wrestling Tour'21 15-16.10.2021 Pelplin Turniej, który był mocno obsadzony. Wystartowało około 350 uczestników młodziczek i młodzików oraz dzieci, a w śród nich ekipy z Niemiec, Ukrainy, Słowacji i Litwy. Nasze panie charakternie walczyły do ostatnich chwil. Najlepiej pokazała się Anna Staniak (kategoria 42 kg). Ubiegłoroczna mistrzyni Polski młodziczek wygrała cztery walki i wraca że złotym medalem do domu. Nadia Kocia (50 kg) wywalczyła srebrny medal, Patrycja Bukowska (39 kg) i Julia Gibalska wróciły z brązowymi medalami. Pozostałe dziewczyny Wiktoria Wiatr (46 kg), Gabriela Stokowiec (50 kg), Oliwia Higgins (66 kg) i Wiktoria Szewczyk (66 kg) wylądowały tuż poza podium i zameldowały się na piątych lokatach, tym paniom niewiele brakło by sięgnąć bo krążki. Drużynowo Znicz zajął drugie miejsce. archiwum klubu
Zawodnicy LZS Znicz Chęciny wystartował w turnieju w ramach U14 Wrestling Tour'21. Najlepiej pokazała się Anna Staniak pokazała się w kategorii do 42 kilogramów.