Maciej Bartoszek: Nie powinniśmy przegrać tego meczu

/Dor/
Trener Maciej Bartoszek nie miał powodów do zadowolenia. Korona przegrała w Krakowie 0:2. Sławomir Stachura
W pierwszym w tym roku meczu w Lotto Ekstraklasie Korona Kielce przegrała w Krakowie z Wisłą 0:2.

-Mieliśmy swój plan na to spotkanie i na pewno nie była to przegrana 0:2 – mówił po meczu w Krakowie trener Korony Maciej Bartoszek. -Z przebiegu meczu nie zasłużyliśmy na porażkę. Była 11. minuta, zagranie do Ondraska, który był na spalonym. Z tego był rzut wolny, z którego straciliśmy bramkę. W drugiej połowie musieliśmy zagrać inaczej. Bardziej się otworzyliśmy i narażaliśmy się na kontry, czego konsekwencją był rzut karny. Czy słuszny, czy nie, trudno teraz ocenić, dlatego nie chcę się wypowiadać. Musimy się pogodzić z tym wynikiem, choć nie jest łatwo. Nie byliśmy gorszym zespołem i nie powinniśmy tego spotkania przegrać. Jednak wygrywa ten, kto strzeli więcej bramek, dzisiaj zrobiła to Wisła. Mieliśmy zdecydowanie lepsze sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Musimy też mieć pretensje do siebie – dodał trener Bartoszek.