Maciej Bartoszek, trener Korony Kielce po meczu z Wisłą Płock: -Widać już ten "ogień" w zespole. Na boisku i w szatni

dor
Maciej Korony po meczu w Płocku ma powody do radości. Korona wygrała 4:1.
Maciej Korony po meczu w Płocku ma powody do radości. Korona wygrała 4:1. Fot. Polska Press
Powody do satysfakcji miał po niedzielnym meczu PKO Ekstraklasy trener Korony Kielce Maciej Bartoszek. Jego rozbił pewnie ograł Wisłę Płock 4:1.

-Ze względu na presję, która nad nami ciąży ze względu na sytuacje w tabeli weszliśmy w ten mecz za bardzo spięci i męczylismy się ze sobą w pewnym momencie bardzo mocno. Bardzo ważna bramka Adnana Kovacevicia po stałym fragmencie gry, to trafienie odblokowało drużynę. Później z każdą minuta nasza gra wyglądała coraz lepiej. Gratuluję zawodnikom - mówił na pomeczowej konferencji prasowej Maciej Bartoszek, trener Korony.

-To był dla nas megaważny mecz. Zdobyliśmy niesamowicie ważne punkty. Pomogą nam one uwierzyć w swojej możliwości, pomogą realizować nasze założenia. Tym bardziej cieszy to zwycięstwo. Jacuś Kiełb dużo wcześniej grał już u mnie w ataku, tam go wystawiałem podczas wcześniejszej pracy w Kielcach. To nie jest nic nowego - dodał.

- Poza tymi 30 minutami to ten ogień w zespole zaczyna być widoczny, widoczny był też po meczu w szatni. Ten zespól zaczyna budować się na nowo. Cieszy mnie to, jak wyglądaliśmy przez dłuższa część spotkania - podkreślił trener Maciej Bartoszek.