Mamy unikatowe zdjęcia z meczu Neptuna Końskie z Widzewem Łódź z sierpnia 2007 roku. Były na nim znane osoby [ZDJĘCIA]

dor
Kolejna porcja ciekawych piłkarskich wspomnień. 21 sierpnia 2007 roku w Końskich odbył się mecz sparingowy, w którym czwartoligowym Neptun Końskie przegrał z prowadzonym przez Michała Probierza pierwszoligowym Widzewem Łódź 0:1. Zwycięską bramkę zdobył Sasza Bogunović w 22 minucie. Spotkanie obejrzeli między innymi były reprezentant Polski Józef Młynarczyk, znany obecnie trener ekstraklasy Piotr Stokowiec. Zachęcamy do obejrzenia galerii unikatowych zdjęć. Drużyny zagrały w następujących składach:Neptun: Krzysztof Kotwica - Wilk, Grzegorz Łapot, Łukasz Kosecki, Karol Lachowski - Tomasz Kluska, Rafał Ścisłowicz, Mariusz Skoczylas, Grzegorz Gałązka - Tomasz Przybyła, Dawid Małkowski oraz Jarosław Komisarski, Robert Baran, Damian Wrona, Paweł Szkurłat, Kamil Zagdański, Łukasz Miążek, Jan Sroka, Piotr Kamoda.Widzew: (I połowa) Bartosz Fabiniak - Robert Kłos, Ugochukwu Ukah, Joseph Dayo Oshadogan, Wojciech Jarmuż - Łukasz Masłowski, Alain Elvis Bono Mack Mboune, Mindaugas Panka, Tomasz Lisowski - Douglas, Saša Bogunović. (II połowa) Jakub Hładowczak - Robert Kłos, Piotr Stawarczyk, Radosław Kursa, Sławomir Szeliga - Adrian Budka, Alain Elvis Bono Mack Mboune, Mindaugas Panka, Tomasz Lisowski - Douglas, Saša Bogunović.(dor) Fot. Polska Press
Kolejna porcja ciekawych piłkarskich wspomnień. 21 sierpnia 2007 roku w Końskich odbył się mecz sparingowy, w którym czwartoligowym Neptun Końskie przegrał z prowadzonym przez Michała Probierza pierwszoligowym Widzewem Łódź 0:1. Zwycięską bramkę zdobył Sasza Bogunović w 22 minucie. Spotkanie obejrzeli między innymi były reprezentant Polski Józef Młynarczyk, znany obecnie trener ekstraklasy Piotr Stokowiec. Zachęcamy do obejrzenia galerii unikatowych zdjęć.