Manchester City - Schalke 7:0! WIDEO, zobacz gole na Youtube. Transmisja tv i online. Gdzie oglądać? Obszerny skrót. Liga Mistrzów

DW
AFP/East News
Manchester City prowadzi z Schalke 4:0. W pierwszej połowie strzelali Kun Aguero (dwa gole) i Leroy Sane, po przerwie bramkę od siebie dołożył Raheem Sterling.

Pierwszy gol Argentyńczyka:

Manchester City wygrał pierwszy mecz w Gelsenkirchen 3:2, ale pokazuje, że nie ma zamiaru się zatrzymać. Naciska i myśli tylko o tym, by strzelać kolejne bramki.

Drugiego gola również zdobył Sergio Aguero.

Na 3:0 podwyższył były zawodnik tego klubu, Leroy Sane.

Schalke jest już praktycznie bez szans na awans. Prowadzenie 4:0 jest dla Anglików praktycznie zapewnieniem awansu, rywal musi teraz strzelić pięć goli by myśleć o ćwierćfinale.

Manchester City wpakował rywalom łącznie tego wieczoru siedem goli! Fantastyczny mecz Anglików, w dwumecz wygrali 10:2.