Mecz mikołajkowy wychowawców z wychowankami ośrodka w Cudzynowicach. Była świetna zabawa. Rewanż za rok. Zobaczcie zdjęcia

Damian Wieczorek
W hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach  Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku składająca się z wychowanków Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnego w Cudzynowice podejmowała wychowawców ośrodka
W hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku składająca się z wychowanków Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnego w Cudzynowice podejmowała wychowawców ośrodka Damian Wieczorek
Mundial trwa już na dobre, więc wychowawcy oraz wychowankowie Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnego biorąc przykład z piłkarzy rozegrali wielki mecz mikołajkowy!

W hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku składająca się z wychowanków Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnego w Cudzynowice podejmowała wychowawców ośrodka, którzy występowali w składzie: J. Sambór, D. Wieczorek, A. Trzepatowski, A. Luty, J. Malinowski oraz P. Krawczyk.
Mecz pełen emocji, piękne bramki, zacięta walka do samego końca, wynik do przerwy to 4:4.

Po przerwie lepsza drużyna wychowawców ośrodka w Cudzynowicach

Po przerwie drużyna wychowawców przejęła inicjatywę spotkania, swoim doświadczeniem pokonała wychowanków 10:7.
Siedem bramek strzelił D. Wieczorek, który na co dzień jest zawodnikiem Victorii Skalbmierz - Świętokrzyska klasa okręgowa, zaś ostatnią bramkę strzelił dyrektor Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnego w Cudzynowicach Jacek Sambor. Natomiast bramkę meczu pięknym lobem zdobył wychowanek Dawid S.
Warto wspomnieć spotkanie prowadziła doświadczona sędzia Agata Fidelus.
W przerwie wystąpiły również cheerleaderki, a za oprawę muzyczną zadbał DJ Tedi Tadeusz.

Wychowawcy - Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku 10:7 (4:4)

Bramki dla wychowawców; D. Wieczorek 7x, P. Krawczyk, J. Sambór, A. Trzepatowski
Bramki dla Drużyny Nieprzetartego Szlaku: Dawid S.4x, Oskar K. 2, Adrian  K.
Świetna zabawa, wspaniała inicjatywa! Rewanż w przyszłym roku!

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe