Medale zawodników Wikinga Starachowice

/KAR/
W miniony weekend w Przylesie rozegrane zostały mistrzostwa Polski juniorów do lat 20 i 23, seniorów oraz weteranów w wyciskaniu sztangi leżąc.

W zawodach udział wzięli zawodnicy KSSSiKW Wikingu Starachowice. W konkurencjach indywidualnych sięgnęli oni po cztery medale, dwa złote, srebrny i brązowy.

Wyniki zawodników Wikingu Starachowice: juniorzy do lat 23: kategoria 84 kilogramy: 1. Małgorzata Mazur - 62,5 kilograma. Seniorzy: kategoria 74 kilogramy: 2. Rafał Wróbel - 167,5 kilograma; kategoria 83 kilogramy: 3. Rafał Ludwikowski - 185 kilogramów; kategoria 83 kilogramy: 1. Stanisław Samek-Gąsienica - 195 kilogramów. W klasyfikacji drużynowej seniorów zwyciężył Wiking Starachowice, który zdobył 44 punkty.