Medyczna sensacja? Kielecki wynalazca leczy srebrem i złotem najcięższe choroby

Lidia Cichocka cichocka@echodnia.eu
Najnowszy wynalazek Ag 124 Stanisław Szczepaniak prezentuje na V Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Innowacji IWIS 2011.
Najnowszy wynalazek Ag 124 Stanisław Szczepaniak prezentuje na V Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Innowacji IWIS 2011. Łukasz Zarzycki
Kielecki wynalazca stworzył linię kosmetyków ze złotem, srebrem, z krzemem. Dowodzi, że wszystkie wspaniale leczą, być może także choroby nowotworowe.

Nie medale i dyplomy, których ma mnóstwo, ale podziękowania od ludzi chorych są najcenniejsze dla kielczanina Stanisława Szczepaniaka, wynalazcy, który stworzył linie kosmetyków ze złotem, srebrem, z krzemem. Mówi, że działają one lepiej niż lekarstwa.

- Dostaję telefony, listy, maile z opisami tak różnych oddziaływań moich preparatów, że nawet mnie to zdumiewa - przyznaje Szczepaniak.

SAM ZWALCZĘ CHOROBĘ!

Szczepaniak, chemik z wykształcenia, którego specjalnościami są galwanotechnika, czyli nakładanie powłok metalowych, oraz ulepszanie paliw, zainteresował się preparatami służącymi zdrowiu, kiedy sam je stracił. - W 2002 roku okazało się, że umrzeć mogę w każdej chwili, miałem tętniaka aorty tak potężnego, że lekarze dziwili się, że jeszcze żyję - opowiada.

Chociaż rodzina ściągnęła z Włoch światowej sławy kardiochirurga, by go operował, on uciekł. - Po tym, jak na stole zmarł mój kolega, dyrektor Polfy, dali mi dwa dni wolnego, chyba, bym pożegnał się z rodziną - śmieje się Stanisław Szczepaniak.

- Moja operacja miała być jeszcze bardziej ryzykowna i skomplikowana. Nie wróciłem do szpitala, ale rzuciłem się do czytania o przyczynach chorób.

To, co zwróciło jego uwagę, to zawartość minerałów. - Ja miałem śladowe ilości krzemu, a to oznaczało, że nie przyswajam kolagenu i dlatego mam tak kruche naczynia krwionośne - mówi. - Naturalne, że zacząłem szukać sposobów, jak temu zaradzić. Przy mojej wadze około 100 kilogramów tracę codziennie 30 gramów kolagenu: w wypadających włosach, rosnących paznokciach, z potem, kałem. Muszę więc jeść to, co dostarcza kolagen: golonkę, ryby łososiowate, podroby, galaretki, jajka. Ale muszę też pamiętać, by spożywać je z naturalną witaminą C. To nie przypadek, że galaretę jemy pokropioną cytryną lub octem, tak samo ryby - wyjaśnia.

Zagłębiając się w tajemnice ludzkiego ciała i fizjologii, doszedł do komórek. - Zrozumiałem, że by cokolwiek dotarło do komórki i ją odżywiło, musi pokonać błonę komórkową, być tak małe jak jony potasu i sodu, które ją przenikają. Szukałem suplementów z minerałami odpowiadającymi tym normom, ale ich nie znalazłem. Nawet te obecne na rynku, liczone w nanometrach, były kilkaset razy większe niż powinny być. Były jak głazy, które powinny się zmieścić w igielnym uchu.

KOSMETYKI, KTÓRE… LECZĄ

Kilka lat badań zajęło mu opracowanie technologii uzyskiwania koloidalnego złota i srebra. Preparaty Au 100 i Ag 100 zawierają monojonowe złoto i srebro, a średnica jonu jest mniejsza od 0,2 nanometra. - Dzięki temu z łatwością wnika do komórki i podejmuje pracę naprawczą - wyjaśnia wynalazca. - Pomaga nawet przy genetycznych chorobach.

Dlaczego sięgnął po złoto i srebro? - Nie miałem wątpliwości, to pierwiastki używane przez ludzi od tysiącleci, antybakteryjne działanie srebra jest znowu powszechnie znane, stosuje się je w odzieży.
Swoje wynalazki: złoto, srebro, krzem, zarejestrował jako kosmetyki, bo rzeczywiście mają i takie działanie. - Procedura rejestrowania suplementów diety jest skomplikowania i kosztowna nie tylko u nas, ale i w Niemczech, w Stanach Zjednoczonych odmówiono zarejestrowania koloidalnego srebra i złota, ale ja mam wszystkie potrzebne certyfikaty.

Na opakowaniach napisane jest, że preparaty służą do użytku zewnętrznego, ale bardzo wiele osób pije je. - Te preparaty są nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt - podkreśla wynalazca. - Co więcej, niemal codziennie dostaję informacje o ich zdrowotnym działaniu i nawet mnie zadziwia w jak wielu chorobach pomagają.

WAŻNE LISTY

Ludziom chorym Szczepaniak rozdaje preparaty z jedną prośbą: by po kuracji przekazali dokładne informacje o przebiegu choroby. Dzięki temu prezentując swoje wynalazki na targach, a także w Internecie, zamieszcza pod nimi opinie użytkowników. Na dowód pokazuje listy z ostatnich dni.

Podziękowanie od 31-letniej kobiety, wyleczonej po kilku tygodniach z boreliozy. - Była w fatalnym stanie - przyznaje Szczepaniak. - Brała srebro, organiczny krzem. Trwało to niecały miesiąc. Krzem i srebro pomogły zatrzymać rozwój brodawczaka odwróconego nosa. - Nie jestem lekarzem, więc o wielu z tych chorób nawet nie słyszałem - dodaje.

Każdy z preparatów wypróbowywał najpierw na sobie i dzisiaj, mając 67 lat, wygląda na dziesięć mniej. - Odmłodniałem, odkąd je zażywam - przyznaje. Wynalazki testują także najbliżsi: żona, syn, synowa. - Au 100 zakrapiam oczy i zauważyłem, że wzrok mi się poprawił, używam takich okularów jak piętnaście lat temu, właściwie to używam ich z przyzwyczajenia - śmieje się Szczepaniak.

TEST NA PSACH

Stanisław Szczepaniak mówi, że kilka osób z dobrym skutkiem stosowało jego preparaty walcząc ze zmianami nowotworowymi. - Walka z rakiem to dłuższa historia, wymaga wielotorowego działania: trzeba pamiętać o odkwaszeniu organizmu - pomaga picie tak zwanej żywej wody, podawaniu środków grzybobójczych zwalczających candidę albicans. Trzeba ograniczyć węglowodany, bo komórki rakowe tym się odżywiają, stwierdzono w nich 15-20 razy więcej glukozy niż w innych, trzeba też dotleniać organizm, czy to przy pomocy specjalnego oddychania, ozonu, czy nawet wody utlenionej - wylicza. - Jestem pod wrażeniem odkryć Otto Wartburga, niemieckiego biochemika, laureata nagrody Nobla. O tym jest w jego pracach - wyjaśnia Szczepaniak.

- Dzisiaj zabicie komórek rakowych nie jest problemem, ale równie ważne jest usunięcie z wątroby tych martwych, bardzo toksycznych. Polecam stosowanie lewatyw z kawy, zgodnie z terapią Gersona. Brzmi dziwnie? Znam osoby, które stosowały taką lewatywę, oczyszczając wątrobę i drogi żółciowe, nawet osiem razy dziennie i z dobrym skutkiem.

Podaje kilkanaście wyleczeń z raka: piersi, trzustki i płuc. - Ten ostatni to przypadek naszego pracownika, młodego człowieka. Na wszystko mam dokumenty, ale nie twierdzę, że to moja zasługa, raczej opatrzności. Los nauczył mnie pokory - nie mogę się chełpić, bo wtedy natychmiast dostaję po nosie. Dla mnie to ogromna satysfakcja, że komuś udało się pomóc, a że czasami wyzywają mnie od geniuszy? Śmieję się z tego.

Teraz pracuje nad preparatem antyrakowym dla zwierząt. - W zespole są weterynarze i lekarze. Pierwszej próbie poddaliśmy trzydzieści chorujących na raka psów, kilka było już w stanie do uśpienia. Rezultaty są zachęcające, bo wszystkie żyją i mają się dobrze.

Nie rozszerzy badań na ludzi, bo orientował się w cenach. - Trzeba mieć 20 milionów, ja takich pieniędzy nie posiadam, ale gdyby znalazł się sponsor, możemy próbować - mówi.

WSPÓŁPRACUJĘ Z LEKARZAMI

Teraz na V Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Innowacji IWIS 2011 pierwszy raz pokaże najnowszy preparat Ag 124.

- Roztwór monojonowego srebra wzbogaciłem organicznym borem - wyjaśnia. - Bor to niedoceniany pierwiastek. Jego niedobór osłabia funkcjonowanie mózgu, zdolności poznawcze, stosuje się go przy leczeniu raka prostaty i szyjki macicy, bor zapobiega zakrzepom krwi. Niestety, w pożywieniu prawie go nie ma, bo nie ma go w glebie. Najwięcej boru zawierają orzechy.

Szczepaniak podkreśla, że lekarze nie odsądzają go od czci i wiary. - Z kilkoma współpracuję, dzielimy się spostrzeżeniami po zastosowaniu preparatów z mikroelementami. Nie jestem ortodoksyjnym wrogiem antybiotyków. Jednak przy wsparciu mikroelementów można zażywać mniejsze dawki antybiotyków, a działają one bardzo mocno. Czasami wystarczą bakteriobójcze właściwości srebra, które ma tę przewagę, że nie powoduje mutowania i uodparniania się bakterii. Cząsteczki srebra nie atakują mikroorganizmów bezpośrednio. Ich działanie polega na dezaktywacji enzymu, którego jednokomórkowe bakterie, wirusy i grzyby używają w metabolizmie tlenowym. Na skutek tego procesu mikroorganizmy obumierają w ciągu kilku minut. I prawdopodobnie dlatego bakterie nie są w stanie rozwinąć odporności na cząsteczki srebra, tak jak dzieje się to w przypadku antybiotyków.

Dwa tygodnie temu Stanisław Szczepaniak podpisał umowę z Politechniką Świętokrzyską na wspólny projekt badawczy: otrzymywanie wodoru - z elektrolizy wody - jako źródła odnawialnej energii. Inwex ma formułować wnioski badawcze i występować o dofinansowanie ich realizacji do Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, zaś uczelnia - jako główny udziałowiec - udostępni swoją bazę laboratoryjną oraz zaangażuje do badań także własnych specjalistów. Ich celem jest znalezienie alternatywnego do tradycyjnych, taniego i ekologicznego źródła energii. - Do projektu wchodzi też uniwersytet, przygotowujemy umowę - mówi Szczepaniak.- Liczę, że dzięki temu powstaną małe generatory, które będą mogły pojawić się w domach.

FLESZ: Kiedy będzie wiosna? Zwierzęta dają sygnały.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 50

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

m
mia

Proszę o podanie choćby jednego przypadku wyleczenia raka przez Pan Szczepaniaka.

P
Peppi
16 czerwca 2016, 19:20, Grzesiek:

To dlaczego Nobla jeszcze nie dostal?

No właśnie. I dlaczego Gerson nie zmarł śmiercią naturalną? Proszę sobie zadać trud i pomyśleć dlaczego nikomu nie zależy na wyleczeniu, a jedynie na leczeniu.

G
Gość

Ten środek to narkotyk dopalacz. Śmiertelnie niebezpieczny. Silnie uzależnia i powoduje zmiany w mózgu. Daje uczucie wszechwiedzy i wszechmocy, a opiera się na niszczeniu mózgu metalami ciężkimi. Uważajcie na swoich bliskich.

d
dsdsd

To powinno być jeszcze ktoś umrze jak mu uwierzy.

S
SuaR eduJ

Szczepaniakowi powinieneś jajka polerować jęzorem to byś sie nauczył zawodu nie błazna robisz z siebie za 0,20 gr za artykuł smieciu

s
suar eduJ

Zarówno Ty mateuszku jak ten burak " oszust" w zwieracz wchodzicie Żydom swoim szefom. Szczepaniak wyleczy nie tylko prosty nowotwor ale i glejaki ja i rodzina pijemy juz 2 lata jego biochelaty oraz srebro ze złotem i krzem. Jesteśmy zdrowi po aptecznych trunkach nie byliśmy . A mama dzieki wit d3 i k2 od zięby i boraxowi nie ma juz osteoporozy. Leczyłem ja 3 mies lekarz zjebaniec 20 lat jej podawał wapń nie wiedząc ze wnikał w komórki a nie w kościec. Kurewscy mordercy w kitlach z lipna w kuj- pomorskim

s
seba
W dniu 05.12.2016 o 13:29, Mma napisał:

Witam wszystkich. Moja mama która była chora na raka leczyła się u tego oszusta, oraz drugiego w Krakowie. Wszyscy co tu piszą i popierają tego oszusta to zapewne są ludzie którzy dostali za to pieniądze oraz osoby które uwierzyły w jego kłamstwa. Mama była bardzo chora lekarze nie dawali jej szans, choć próbowała się leczyć dwa lata u tych oszustów. Rodzina włożyła kupę kasy w to, mama wierzyła że jej to pomoże (umierający brzytwy się chwyta). Ten oszust po prostu umie dotrzeć do takich osób, manipuluje nimi (bo jak inaczej to nazwac), obiecuję Bóg wie co. A skoro mama wierząca była to przed nią udawał wielce wierzącego, a na YouTube wypowiada się że po ormusie można nawet telwportowac się i chodzić przez ściany.. CO TO MA BYĆ? Jak ktoś zdrowy w to naprawdę wierzy to współczuję. Wracając do mojej mamy, liczyła się u tego OSZUSTA ale niestety mimo obietnic że uda się jej wyjść z tego, nie udało się. A i dodam że echo dnia musiało dostać niezłą sumke za ten ohydny artykuł. W tym momencie hieny bierzecie udział razem z oszustem w krzywdzeniu ludzi a nawet powiedziałbym uśmiercaniu. Mam wielką nadzieję że każdy taki oszust za to zapłaci, życzę im najgorszego. Pozdrawiam wszystko myślących.

co ty wypisujesz oszołomko jak możena się leczyć u Pana Stanisława skoro nie jest lekarzem tylko sprzedaje kosmetyki

S
SEBA
W dniu 05.12.2016 o 14:22, Mateusz napisał:

Proszę na Youtube obejrzeć co za bzdury gada ten człowiek.Tytuł na youtube: Ormus czyli biały proszek złota - Stanisław Szczepaniak - 11.06.2015 Kto w to wierzy niech razem z Szczepaniakiem zabierze się na bezludną wyspę. Możecie leczyć się tym sami, a nie manipulować chorymi. Mam nadzieję że przyjdzie dzień w którym takich ludzi będzie się zamykać w więzieniach :)

Zamknąć to ciebie powinni w wariatkowie

T
Tadek

A ja mam nadzieje ze zaczna zamykac takich jak ty.Amen

M
Mateusz

Proszę na Youtube obejrzeć co za bzdury gada ten człowiek.

Tytuł na youtube: Ormus czyli biały proszek złota - Stanisław Szczepaniak - 11.06.2015

 

Kto w to wierzy niech razem z Szczepaniakiem zabierze się na bezludną wyspę. Możecie leczyć się tym sami, a nie manipulować chorymi. Mam nadzieję że przyjdzie dzień w którym takich ludzi będzie się zamykać w więzieniach :)

O
Oszust

Witam wszystkich. Moja mama która była chora na raka leczyła się u tego oszusta, oraz drugiego w Krakowie. Wszyscy co tu piszą i popierają tego oszusta to zapewne są ludzie którzy dostali za to pieniądze oraz osoby które uwierzyły w jego kłamstwa. Mama była bardzo chora lekarze nie dawali jej szans, choć próbowała się leczyć dwa lata u tych oszustów. Rodzina włożyła kupę kasy w to, mama wierzyła że jej to pomoże (umierający brzytwy się chwyta). Ten oszust po prostu umie dotrzeć do takich osób, manipuluje nimi (bo jak inaczej to nazwac), obiecuję Bóg wie co. A skoro mama wierząca była to przed nią udawał wielce wierzącego, a na YouTube wypowiada się że po ormusie można nawet telwportowac się i chodzić przez ściany.. CO TO MA BYĆ? Jak ktoś zdrowy w to naprawdę wierzy to współczuję. Wracając do mojej mamy, liczyła się u tego OSZUSTA ale niestety mimo obietnic że uda się jej wyjść z tego, nie udało się. A i dodam że echo dnia musiało dostać niezłą sumke za ten ohydny artykuł. W tym momencie hieny bierzecie udział razem z oszustem w krzywdzeniu ludzi a nawet powiedziałbym uśmiercaniu. Mam wielką nadzieję że każdy taki oszust za to zapłaci, życzę im najgorszego. Pozdrawiam wszystko myślących.

M
Mma

Witam wszystkich. Moja mama która była chora na raka leczyła się u tego oszusta, oraz drugiego w Krakowie. Wszyscy co tu piszą i popierają tego oszusta to zapewne są ludzie którzy dostali za to pieniądze oraz osoby które uwierzyły w jego kłamstwa. Mama była bardzo chora lekarze nie dawali jej szans, choć próbowała się leczyć dwa lata u tych oszustów. Rodzina włożyła kupę kasy w to, mama wierzyła że jej to pomoże (umierający brzytwy się chwyta). Ten oszust po prostu umie dotrzeć do takich osób, manipuluje nimi (bo jak inaczej to nazwac), obiecuję Bóg wie co. A skoro mama wierząca była to przed nią udawał wielce wierzącego, a na YouTube wypowiada się że po ormusie można nawet telwportowac się i chodzić przez ściany.. CO TO MA BYĆ? Jak ktoś zdrowy w to naprawdę wierzy to współczuję. Wracając do mojej mamy, liczyła się u tego OSZUSTA ale niestety mimo obietnic że uda się jej wyjść z tego, nie udało się. A i dodam że echo dnia musiało dostać niezłą sumke za ten ohydny artykuł. W tym momencie hieny bierzecie udział razem z oszustem w krzywdzeniu ludzi a nawet powiedziałbym uśmiercaniu. Mam wielką nadzieję że każdy taki oszust za to zapłaci, życzę im najgorszego. Pozdrawiam wszystko myślących.

L
Ludmiła

dziewczyny robią srebro jonowe, biorę od nich litrami i chwalę sobie. Niech studenciki medycyny darują sobie te zachęty do leczenia w gabinetach. Leczenia a nie wyleczenia?

J
Ja
W dniu 04.11.2011 o 12:56, Kola napisał:

Dlaczego tak oszukujecie ludzi i wciskacie m ciemnotę. Pisząc o jakichś domowych wynalazcach lekarstw na raka tylko robicie im nadzieję i doprowadzacie ludzi chorych do pozbycia się gotówki, zadłużania się całych rodzin celem kupna tych "cudownych leków" a także doprowadzacie chorych do śmierci, którzy rezygnują z wizyt u prawdziwych lekarzy i jedynych skutecznych aczkolwiek nieprzyjemnych kuracji. WSTYD!!!

Ten człowiek nie jest jakimś domowym wynalazcą tylko autorem ponad 160 świadectw patentowych, prawdopodobnie najwybitniejszy chemik w Europie. A złoto było używane do leczenia już w czasach starożytnych.

a
aneta

Zawsze znajdzie się osoba nie wiążąca. Ale dzięki takim ludziom mamy leki które pomagają. Wierzę w pana. Zielone światło dla nauki.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3