Michał Pazdan, obrońca Legii Warszawa: - Tak nie może być

dor
Michał Pazdan był niezadowolony z tego, że Legia grając z przewagą jednego zawodnika pozwoliła Koronie strzelić gola. Fot. Polska Press
Legia Warszawa pokonała Koronę Kielce 3:1 w piątkowym meczu Lotto Ekstraklasy.

Oto co po tym pojedynku dla stacji Canal+ Sport powiedział Michał Pazdan, obrońca Legii i reprezentacji Polski: - Przez pierwsze 10-15 minut meczu Korona przeważała. My później zaczęliśmy grać, tak jak sobie założyliśmy. Przez pierwsze 20 minut po przerwie dominowaliśmy. Grając jednak z przewagą jednego zawodnika, prowadząc 3:0 nie powinniśmy dopuścić do straty bramki. A trzeba przyznać, że Korona w końcówce stworzyła trzy dogodne okazje do strzelenia goli. To nie powinno się zdarzać, powinniśmy zdobyć czwartą, czy piątą bramkę, a nie głupio tracić piłkę. Tak nie może być - mówił Michał Pazdan.