ZAPIS RELACJI LIVE. Korona Kielce tylko zremisowała z Miedzią Legnica w meczu Fortuna 1 Ligi

Damian Wiśniewski
W meczu piątej kolejki Fortuna 1 Ligi Korona Kielce zagra w sobotę 26 września na wyjeździe z Miedzią Legnica. Sprawdź, gdzie oglądać ten mecz w telewizji i internecie. Początek zmagań o godzinie 12:40, około 12:10 zaczniemy tutaj relację live.

RELACJA LIVE

ODŚWIEŻ, ABY ZAKTUALIZOWAĆ

Miedź Legnica - Korona Kielce 1:1 (0:1)
Bramka:
Marcel Gąsior 2 - Kamil Zapolnik 80 z rzutu karnego.
Żółte kartki: Szymon Matuszek 20, David Panka 58 - Emile Thiakane 36, Paweł Łysiak 65, Marcel Gąsior 75, Marek Kozioł 79.
Miedź: Hewelt – Biernat, Matuszek, Drzazga (46. Panka), Łukowski, Zapolnik, Tupaj, Tront, Roman (42. Śliwa), Zieliński, Mijusković
Korona: Kozioł - Podgórski, Szarek, Szywacz, Kordas, Kiełb, Kaczmarski (82. Cetnarski), Gąsior, Thiakane (46. Długosz), Łysiak, Firlej (88. Piróg).
Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).

14:40
Dziękujemy za wspólne śledzenie relacji live. Wkrótce na naszym portalu więcej materiałów z tego meczu, zachęcamy do przeglądania.

14:37
Korona Kielce może żałować niewykorzystanego rzutu karnego w momencie, w którym prowadziła 1:0. Z przebiegu gry remis jednak wydaje się być sprawiedliwym rezultatem.

90+4'
Koniec! Korona Kielce tylko remisuje w Legnicy z Miedzią.

90+4'
Zablokowany strzał Kiełba sprzed pola karnego.

90+4'
Kiełb dośrodkował z lewej strony boiska, ale po małej przebitce gospodarze wybili piłkę z własnej szesnastki

90+2'
To mogła być bramka! Piróg będąc sam na sam z bramkarzem oddał jednak niecelny strzał

90+1'
Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

90'
Dośrodkowanie w pole Korony z rzutu wolnego, łapie piłkę Kozioł.

89'
A teraz Kiełb oddał strzał po otrzymaniu piłki w polu karnym, ale piłka poleciała prosto w bramkarza

88'
Artur Piróg wchodzi za Macieja Firleja

86'
A teraz odpowiada Korona! Po dośrodkowaniu Kordasa z lewej strony boiska, z woleja uderzył Łysiak, a piłka poleciała minimalnie za wysoko!

84'
Groźnie pod bramką Korony! Zieliński zszedł z piłką z prawej strony w pole karne, oddał strzał, ale w ostatniej chwili został zablokowany!

83'
Firlej dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne gości, ale tam dobrze interweniowali obrońcy.

82'
Mateusz Cetnarski zmienia Iwo Kaczmarskiego.

81'
Blisko gola dla Korony! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał Szarek, a Hewelt odbił piłkę świetnie interweniując!

80'
GOOOL! Zapolnik umieścił piłkę w bramce

79'
Remigiusz Szywacz zagrał piłkę ręką we własnej szesnastce, słuszna decyzja arbitra. Tymczasem żółta kartka dla Kozioła.

79'
Rzut karny dla Miedzi...

78'
Naciska Miedź. Groźny strzał Panki i bardzo dobra interwencja Kozioła.

77'
Ostre dośrodkowanie Bartkowiaka z rzutu wolnego, ale w polu karnym Korony na spalonym był Panka.

76'
Panka zaatakował lewą stroną boiska, a tam faulował go Podgórski.

75'
Marcel Gąsior ukarany żółtą kartką.

74'
To powinien być gol dla gospodarzy! Tront dośrodkował z rzutu wolnego, a z bliskiej odległości przestrzelił Mijusković.

72'
Zawodnik Miedzi upadł na wysokości pola karnego Korony, ale gwizdek arbitra milczy

70'
Nie ma gola. Marcel Gąsior próbował podcinką wykorzystać jedenastkę i przeniósł piłkę ponad poprzeczkę.

69'
Rzut karny dla Korony! Rozpędzony Długosz wpadł z piłką w pole karne, tam faulował go Biernat i sędzia wskazał na wapno!

68'
Kordas na razie zszedł za linię końcową, a pozostali piłkarze wracają do gry.

67'
Kordas doznał urazu po starciu z rywalem i potrzebuje pomocy medycznej.

65'
Paweł Łysiak ukarany żółtą kartką za faul na Troncie

64'
Miedź zaczyna coraz bardziej dominować nad boiskowymi wydarzeniami, kielczanie cofają się natomiast coraz głębiej we własne pole karne.

62'
Zapolnik próbował oddać strzał nożycami na bramkę Korony, ale nie dość, że skiksował, to był na spalonym.

61'
Firlej podjął próbę ataku lewą stroną boiska, ale dobrze powstrzymał go tam Biernat.

59'
Łysiak nieźle dośrodkował z rzutu wolnego, ale gospodarze wybili piłkę z własnej szesnastki.

58'
Żółta kartka dla Davida Panki za faul na Kordasie.

57'
Dobra interwencja Gąsiora, który powstrzymał Pankę we własnym polu karnym.

56'
Łysiak był faulowany w środkowej strefie boiska.

54'
Kiełb dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie. Piłkę wybili obrońcy Miedzi.

52'
Mijusković oddał strzał na bramkę Korony, dobra interwencja Kozioła.

50'
Tupaj dośrodkował z lewej strony boiska w pole karne Korony, ale tam kielczanie dobrze interweniowali.

48'
Długosz odważnie zaatakował, wszedł z piłką w pole karne, ale tam kielczanie byli już blokowani.

46'
Zmiany w obu ekipach. Za Krzysztofa Drzazgę z Miedzi wchodzi Dawid Panka, a za Emila Thiakane z Korony Wiktor Długosz.

46'

Czerwone kartki: 0 - 0.

45+4'
Koniec pierwszej połowy meczu.

45+3'
Łukowski oddał strzał z rzutu wolnego, ale piłka poleciała prosto w dobrze ustawionego Kozioła.

45+3'
Thiakane faulował rywala tuż przed własną szesnastką.

45+2'
Próba zagrania prostopadłej piłki od Matuszka do Tutaja, a ale ten źle ją sobie przyjmował.

45'
Trzy minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy meczu.

44'
Podgórski dośrodkował w pole karne, a tam świetnie Hewelt uprzedził Thiakane, który już miał oddawać strzał głową.

42'
Zmiana u gospodarzy, Maciej Śliwa wchodzi za Romana

41'
Hiszpański zawodnik Miedzi, Roman, doznał urazu. Chyba będzie potrzebna zmiana.

40'
Znów fantastycznie Hewelt! Tym razem obronił strzał Kordasa, znów po wrzutce z rzutu rożnego!

38'
To powinien być gol! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzał głową oddał Gąsior, ale świetnie interweniujący Hewelt uratował gospodarzy!

36'
Kolejne starcie Thiakane z rywalem. Tym razem to Senegalczyk faulował Matuszka i dostał za żółtą kartkę

35'
Ależ blisko gola dla Miedzi! Świetny strzał Łukowskiego z rzutu wolnego, piłka minimalnie mięła bramkę kielczan!

34'
Ładna akcja Miedzi zakończona dośrodkowaniem Tupaja z lewej strony boiska. Kielczanie wybili jednak piłkę z własnej szesnastki.

33'
Z senegalskim pomocnikiem Korony już wszystko w porządku, wracamy do gry.

32'
Emile Thiakane ucierpiał w starciu z rywalem i leży na boisku.

30'
Ładna akcja Jacka Podgórskiego zakończona strzałem sprzed pola karnego. Piłka minęła prawy słupek bramki Hewelta.

29'
Dobra interwencja Kozioła, który w ostatniej chwili uprzedził przeciwnika.

28'
Niecelny strzał Łysiaka sprzed pola karnego.

26'
Iwo Kaczmarski zaatakował indywidualnie, ale piłka wyszła ostatecznie na aut bramkowy.

24'
Wracamy do gry

23'
Biernat potrzebuje chwili na dojście do siebie, doznał jakiegoś urazu.

22'
Mogło być 2:0 dla Korony! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zakotłowało się w polu karnym, a po niepewnej interwencji Biernata piłka odbiła się od poprzeczki!

20'
Żółta kartka dla Szymona Matuszka.

18'
Roman dośrodkował w pole karne Korony, ale tam dobrze interweniował Kozioł.

16'
Teraz Miedź przeprowadziła niezłą akcję, ale zakończyła się ona niecelnym strzałem Drzazgi.

14'
Korona jak na razie mądrze broni dostępu do własnej bramki, trzyma rywali daleko od własnej szesnastki.

12'
Gospodarze domagali się rzutu karnego, po tym jak po starciu z Podgórskim w szesnastce Korony upadł Tupaj. Arbiter jest jednak innego zdania

10
Miedź stara się przejąć inicjatywę, ale ma problem ze stworzeniem sobie choćby jednej dobrej okazji.

8'
Łysiak ładnie utrzymał się przy piłce na wysokości pola karnego gości, oddał strzał, ale spokojnie poradził sobie z nim Hewelt.

6'
Wrzutka Kiełba z prawej strony w pole karne gospodarzy, ale tam dobrze interweniowali obrońcy.

4'
Dobry strzał Łukowskiego na bramkę Kozioła, ale piłka przeleciała obok niej.

2’
GOOOL! Marcel Gąsior, 1:0 dla Korony! Najpierw Hewelt zagrał ręką poza swoim polem karnym, a potem po dośrodkowaniu Łysiak z rzutu wolnego Gąsior głową umieścił piłkę w bramce!

1'