Minimalna porażka KSSPR Końskie z Chrzanowem

Kamil Markiewicz
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, MTS Chrzanów pokonał KSSPR Końskie.

MTS Chrzanów - KSSPR Końskie 30:29 (16:17)

KSSPR: Wnuk, Szot - T. Napierała 4, Jamioł 9, Mastalerz 4, Pilarski, Matyjasik 5, Przybylski 1, Słonicki 1, M. Bąk, M. Napierała, Smołuch 5.

Po zaciętej końcówce konecczanie zostawili punkty w Chrzanowie. O wygranej gospodarzy zadecydował gol zdobyty przez Jana Orlickiego dwie sekundy przed zakończeniem spokania. Chwilę wcześniej, przy remisie 29:29, piłkę mieli konecczanie i gdy sędziowie zasygnalizowali grę pasywną, na rzut zdecydował się trener Michał Przybylski, który w tym spotkaniu wspomógł drużynę na boisku. Piłka wpadła do siatki, ale sekundę wcześniej kierownik drużyny KSSPR poprosił o czas. Nasi szczypiorniści za moment stracili piłkę i MTS przeprowadził skuteczny atak.

Pierwsza połowa była wyrównana, goście zaczęli od prowadzenia 2:0, ale w 18 minucie przegrywali 8:11. Zawodnicy KSSPR wykorzystali podwójne osłabienie chrzanowian, doprowadzili do remisu, a do przerwy prowadzili jednym golem. Druga połowę lepiej rozpoczał nasz zespół który prowadził już 22:18. Niestety, dał się dojść.

Mecz był rozegrany awansem pozostałe mecze tej kolejki w następny weekend.