Mistrzowie Handlu 2019 nagrodzeni. Za nami piękna gala (ZDJĘCIA, ZAPIS TRANSMISJI)

Paulina Baran
W niedzielę, 8 grudnia w hotelu Binkowski w Kielcach odbyła się uroczysta gala na której poznaliśmy laureatów plebiscytu „Mistrzowie Handlu”. Czytelnicy „Echa Dnia” i portalu echodnia.eu wyłonili najlepszych w siedmiu kategoriach: Sprzedawca Roku, Sklep Roku, Florysta Roku, Kwiaciarnia Roku, Butik Roku, Sklep Jubilerski Roku i Sklep z Zabawkami Roku. To była piękna gala, a nagrodzeni - w większości panie zaprezentowały piękne kreacje.

Galę na żywo można było oglądać na echodnia.eu. Zapraszamy do oglądania ZAPISU TRANSMISJI

W kategoriach Sprzedawca Roku i Florysta Roku w klasyfikacji wojewódzkiej nagrodziliśmy po pięciu laureatów, natomiast w kategoriach Sklep Roku, Kwiaciarnia Roku, Butik Roku, Salon Jubilerski Roku, Sklep z zabawkami Roku po 3 laureatów.

Sprzedawca Roku

5. miejsce w kategorii Sprzedawca Roku w województwie świętokrzyskim zdobyła Agnieszka Radek pracująca w sklepie spożywczo-monopolowym w Pińczowie. 4. miejsce zdobyła Ewa Staszowska, która pracuje w kieleckim Lewiatnie przy ulicy Jarzębinowej 1. 3. miejsce zdobyła Barbara Nowak, która od 10 lat pracuje w Sklepie Rolno-Spożywczym przy ulicy Zamenhofa w Kielcach. 2. miejsce zdobyła Iwona Wnuk – sprzedawca w Eurocash w Jędrzejowie. 1. miejsce w kategorii Sprzedawca Roku w województwie świętokrzyskim zdobyła Wioletta Kaczor. Panią Wiolettę Kaczor na co dzień można spotkać w sklepie „Od Niemowlaka do Starszaka” w Jędrzejowie. W pracy najbardziej lubi kontakt z klientem. Cieszy się, gdy goście są zadowoleni z obsługi i zakupów. Prywatnie Pani Wioletta jest szczęśliwą mamą 7-letniego synka Kubusia i żoną Damiana. Po pracy lubi spędzać czas z synkiem, który codziennie wymyśla ciekawe zajęcia.

Florysta Roku

5. miejsce w kategorii Florysta Roku w województwie świętokrzyskim zdobyła Pani Agnieszka Tumielewicz-Mahalekamge, która wspólnie z mamą prowadzi kwiaciarnię Styl & Szyk w Skarżysku-Kamiennej. 4. miejsce zdobyła Iwona Ziomkiewicz – właścicielka Kwiaciarnii VEGA Ziomkiewicz w Łącznej. 3. miejsce zdobyła Justyna Śliz – właścicielka kwiaciarni „Kwiaty są Piękne”. 2. miejsce zdobyła Sylwia Tomala, która prowadzi pracownię Flower Box Atelier Green Corner w miejscowości Młynek Nieświński w powiecie koneckim oraz sprzedaż online. 1 miejsce w kategorii Florysta Roku w województwie świętokrzyskim zdobył Przemysław Służalski – właściciel Kwiatowego Kredensu w Busku. Pan Przemysław jest samoukiem, jak mówi w zawodzie florysty najważniejsza jest kreatywność i pasja. Bez tego nie można pracować z kwiatami. Najważniejsze jest dla niego to, że kocha swoją pracę, każdego klienta traktuje indywidualnie. W przyszłości chcę się rozwijać i być może otworzyć nawet filię Kredensu.

Salon Jubilerski Roku

3. miejsce w kategorii Salon Jubilerski Roku w województwie świętokrzyskim zdobył Jubiler Prestige Art prowadzony przez Państwa Edytę i Mariusza Berus. Jubiler Prestige Art. mieści się przy ulicy Sienkiewicza 28 w Kielcach. 2. miejsce zdobył Jubiler Lenartowicz. 1. miejsce w kategorii Salon Jubilerski Roku w województwie świętokrzyskim zdobył Jubiler Skorupski we Włoszczowie.

Sklep z Zabawkami Roku

3. miejsce w kategorii Sklep z Zabawkami Roku w województwie świętokrzyskim zdobyła Galeria Zabawek w Galerii Echo w Kielcach, 2. miejsce zdobyło Studio Bajkolandia w Jędrzejowie. 1. miejsce w kategorii Sklep z Zabawkami Roku w województwie świętokrzyskim zdobyło Przedsiębiorstwo Handlowe u Eli – Centrum Zabawek i artykułów dziecięcych, którego właścicielami są Elżbieta Łuszczyńska, Marek Łuszczyński, Magdalena i Marcin Szmeiduch.

Kwiaciarnia Roku
3. miejsce w kategorii Kwiaciarnia Roku w województwie świętokrzyskim zdobyła Kwiaciarnia Niezapominajka w Łopusznie. 2. miejsce zdobyła Kwiaciarnia Kwiatowa Fantazja w Ostrowcu Świętokrzyskim. 1. miejsce w kategorii Kwiaciarnia Roku w województwie świętokrzyskim zdobył Kwiatowy Kredens z Buska Zdroju. Kwiaciarnia Kwiatowy Kredens mieści się przy ulicy Stawowej. Jej właścicielem jest nasz podwójny laureat Przemysław Służalski – florysta roku w powiecie buskim oraz najlepszy kandydat tej kategorii w całym województwie. W kwiaciarni oferuje unikalne ozdoby, kwiaty i dekoracje. Jak zapewnia właściciel podobnych nie ma w żadnej innej kwiaciarni w Busku.

Sklep Roku

3. miejsce w kategorii Sklep Roku w województwie świętokrzyskim zdobyła Firma Handlowo Usługowa „DAR” we Włoszczowie. 2. miejsce zdobył Sklep Wielobranżowy Chlewicach. Tytuł Najlepszy Sklep Roku w województwie świętokrzyskim zdobył sklep Delikatesy Centrum w Wysiadłowie w powiecie sandomierskim, prowadzony przez Państwa Marzannę i Ryszarda Kwiatkowskich. Pan Ryszard sklep w Wysiadłowie prowadzi od 1992 roku i podkreśla z dumą, że skarbem w biznesie są pracownicy. W Delikatesach Centrum w Wysiadłowie pracuje 13 osób. W gronie kobiet jest tylko jeden mężczyzna kasjer i informatyk z zamiłowania. Asortyment w Delikatesach Centrum jest bardzo zróżnicowany. Na sklepie jest około 5 tysięcy pozycji. W warzywa, owoce oraz wędliny właściciele zaopatrują sklep od regionalnych sprawdzonych dostawców.

Butik Roku

3. miejsce w kategorii Butik Roku w województwie świętokrzyskim zdobył butik Lara Fashion Moda Damska z Ostrowca Świętokrzyskiego. 2. miejsce zdobył butik Bella Donna z Jędrzejowa. Najlepszy Butik Roku w województwie świętokrzyskim to Luxury Fashion w galerii Echo w Kielcach. Luxury Fashion to brama do świata wielkiej mody, miejsce w którym najnowsze kolekcje znanych i cenionych projektantów dostępne są wyciągnięcie ręki.

Najlepsi w powiatach
Nagrodziliśmy też podczas gali najlepszych w powiatach. Ostateczną klasyfikację można zobaczyć TU MISTRZOWIE HANDLU Najsympatyczniejsi sprzedawcy, najlepsze sklepy i kwiaciarnie. Głosowanie zakończone