Moravia Morawica wygrała z Hetmanem Włoszczowa 4:1. Gieroń obronił karnego [ZDJĘCIA]

dor
W meczu klasy okręgowej Moravia Morawica wygrała z Hetmanem Włoszczowa 4:1. Moravia Morawica - Hetman Włoszczowa 4:1 (1:0) Bramki: Kamil Kubicki 2, Jakub Rabiej 48, Rotyslaw Pryimak 71, Maciej Horna 90+4 - Łukasz Oduliński 59 z karnego.Moravia: Żyła - K. Miszczyk, B. Młynarczyk, Detka, Woś - W. Młynarczyk (70 Wójcik), Kubicki,  Rabiej, Horna, Pryimak - Zajęcki (46. Garbala).Hetman: Gieroń - T. Matuszewski, Orzeł, Chuptyś (55. Gruzio), Walasek (75. Stawowczyk) - Małek, Oduliński, Derbot - C. Matuszewski (83. Mosiejowski), Wargacki (55. Krzysztofik). Moravia odniosła pewne zwycięstwo, ale Hetman też stworzył sytuacje bramkowe. W 28 minucie Grzegorz Małek popisał się ładnym strzałem, ale trafił w poprzeczkę. Z kolei w 65 minucie gospodarze zmarnowali rzut karny - udana interwencją popisał się Albert Gieroń. (dor, mir)
W meczu klasy okręgowej Moravia Morawica wygrała z Hetmanem Włoszczowa 4:1. Moravia Morawica - Hetman Włoszczowa 4:1 (1:0) Bramki: Kamil Kubicki 2, Jakub Rabiej 48, Rotyslaw Pryimak 71, Maciej Horna 90+4 - Łukasz Oduliński 59 z karnego.Moravia: Żyła - K. Miszczyk, B. Młynarczyk, Detka, Woś - W. Młynarczyk (70 Wójcik), Kubicki, Rabiej, Horna, Pryimak - Zajęcki (46. Garbala).Hetman: Gieroń - T. Matuszewski, Orzeł, Chuptyś (55. Gruzio), Walasek (75. Stawowczyk) - Małek, Oduliński, Derbot - C. Matuszewski (83. Mosiejowski), Wargacki (55. Krzysztofik). Moravia odniosła pewne zwycięstwo, ale Hetman też stworzył sytuacje bramkowe. W 28 minucie Grzegorz Małek popisał się ładnym strzałem, ale trafił w poprzeczkę. Z kolei w 65 minucie gospodarze zmarnowali rzut karny - udana interwencją popisał się Albert Gieroń. (dor, mir) Zdjęcia Grzegorz Włodarczyk
W meczu klasy okręgowej Moravia Morawica wygrała z Hetmanem Włoszczowa 4:1.