Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu klasy okręgowej Moravia Morawica wygrała z Hetmanem...

Moravia Morawica wygrała z Hetmanem Włoszczowa 4:1. Gieroń obronił karnego [ZDJĘCIA]

W meczu klasy okręgowej Moravia Morawica wygrała z Hetmanem Włoszczowa 4:1.
Moravia Morawica - Hetman Włoszczowa 4:1 (1:0)
Bramki: Kamil Kubicki 2, Jakub Rabiej 48, Rotyslaw Pryimak 71, Maciej Horna 90+4 - Łukasz Oduliński 59 z karnego.
Moravia: Żyła - K. Miszczyk, B. Młynarczyk, Detka, Woś - W. Młynarczyk (70 Wójcik), Kubicki, Rabiej, Horna, Pryimak - Zajęcki (46. Garbala).
Hetman: Gieroń - T. Matuszewski, Orzeł, Chuptyś (55. Gruzio), Walasek (75. Stawowczyk) - Małek, Oduliński, Derbot - C. Matuszewski (83. Mosiejowski), Wargacki (55. Krzysztofik).

Moravia odniosła pewne zwycięstwo, ale Hetman też stworzył sytuacje bramkowe. W 28 minucie Grzegorz Małek popisał się ładnym strzałem, ale trafił w poprzeczkę. Z kolei w 65 minucie gospodarze zmarnowali rzut karny - udana interwencją popisał się Albert Gieroń.