Wybierz miasto:
  „MotoMikołaj” u najmłodszych pacjentów kieleckiego szpitala...

  „MotoMikołaj” u najmłodszych pacjentów kieleckiego szpitala (ZDJĘCIA)

  Mateusz Dudek

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  „MotoMikołaj” u najmłodszych pacjentów kieleckiego szpitala (ZDJĘCIA)
  1/20
  przejdź do galerii

  ©Aleksander Piekarski

  Członkowie grupy motocyklowej „Brave Dogs” z Pińczowa oraz SGM Staszów wraz z wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego Renatą Janik odwiedzili w czwartek 6 grudnia, pacjentów Oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach i obdarowali ich mikołajkowymi prezentami.


  Już po raz drugi członkowie pińczowskiej grupy motocyklowej „Brave Dogs” zorganizowali 6 grudnia tzw. „MotoMikołajki”. W akcję włączyli się także staszowscy motocykliści z grupy SGM Staszów.
  W czwartkowe popołudnie zameldowali się, z workami pełnymi prezentów, na oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach wraz z wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego Renatą Janik, która przyjęła zaproszenie do włączenia się w tegoroczną akcję.

  - Bardzo się cieszę, że zostałam zaproszona do tak szczytnej akcji. Z jednej strony to miejsce jest bardzo wyjątkowe bo lekarze robią tutaj wszystko aby dzieci odzyskały zdrowie, a z drugiej te dzieci są bardzo pokrzywdzone przez życie bo choroba to dla nich i ich rodziców jest ogromna tragedią. Na szczęście są takie dni jak ten dzisiejszy kiedy dzieci choć przez chwilę powinny być bardzo szczęśliwe. Jestem tutaj po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni – powiedziała nam Renata Janik.

  W trakcie spotkania kilkanaście małych pacjentek i pacjentów oddziału otrzymało mikołajkowe paczki, w których nie zabrakło zabawek, słodyczy, książek czy owoców. Dołączone zostały do nich także kartki świąteczne z życzeniami dla dzieci, które zostały własnoręcznie przygotowane przez przyjaciół klubu "Brave Dogs".

  Zobacz galerię


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Na te psy musisz mieć pozwolenie urzędnika! To groźne zwierzęta!


  Prezenty dla dzieci na Mikołajki 2018. TOP 10  Rzadko widujesz te znaki drogowe. Lepiej przypomnij sobie, co oznaczają!  Najlepsze seriale 2018 roku. Jaki wybrać na wieczór? Zobacz najciekawsze
  Śladami słynnych filmów i seriali - miejsca, które trzeba odwiedzić! [GALERIA]  Plastik i śmieci zalewają Ziemię? Zobacz niezwykłe zdjęcia z kosmosu
  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (15)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (15) forum.echodnia.eu

  Zapytaj lekarza

  1 3 4 5 ... 23 »
  28 stycznia

  Światowy Dzień Trędowatych

  zobacz więcej »

  Polecamy

  1 3 4 5 ... 9 »