MŚ w piłkę ręczną. Polska przegrała z Hiszpanią. Zapis relacji na żywo

Filip Bares
Filip Bares
JANEK SKARZYNSKI/AFP/East News
Po wygranej z Arabią Saudyjską reprezentacja Polski zapewniła sobie awans do fazy zasadniczej mistrzostw świata rozgrywanych w Polsce i Szwecji. W środę w Krakowie Biało-Czerwoni grają w pierwszym meczu kolejnego etapu turnieju z Hiszpanią, która zdobyła komplet punktów w fazie wstępnej. Do przerwy podopieczni Patryka Rombla przegrywają tylko jedną bramką. Śledź naszą relację tekstową z meczu!

Faza zasadnicza MŚ w piłkę ręczną: Polska Hiszpania

Po wygranej z Arabią Saudyjską reprezentacja Polski zapewniła sobie awans do fazy zasadniczej mistrzostw świata rozgrywanych w Polsce i Szwecji. W środę Biało-Czerwoni zmierzą się w pierwszym meczu kolejnego etapu turnieju z Hiszpanią, która zdobyła komplet punktów w fazie wstępnej. Start meczu o godzinie 20:30.
22:0318.01.2023

Polska - Hiszpania 23:27

Na osłodę Szymon Sićko wybrany Najlepszym Zawodnikiem Meczu...

22:0018.01.2023

Arek Moryto  myli się z siedmiu metrów i Hiszpania nas dobija. Koniec meczu. Biało-Czerwoni nie zagrają w ćwierćfinale mistrzostw świata.

21:5618.01.2023

Udana akcja Hiszpanów i znów cztery bramki różnicy...

21:5518.01.2023

Polska - Hiszpania 22:25

Szkoda, Hiszpanie odskakują

21:5218.01.2023

Polska - Hiszpania 22:24

Polacy się przebudzili! Arek Moryto po raz czwarty z 7 metrów i już tylko minus 2!

21:5018.01.2023

Polska - Hiszpania 20:24

Goście powiększają przewagę...

21:4818.01.2023

Polska - Hiszpania 20:23

Czerwona kartka dla Patryka Walczaka... Koniec meczu dla naszego reprezentanta i dwie minuty gry w osłabieniu...

21:4318.01.2023

Polska - Hiszpania 19:23

W końcu! Brawo Piotr Jędraszczyk!

21:4218.01.2023

Polacy znowu będą grali w przewadze. Trzymajmy kciuki, że teraz się przełamią!

21:3918.01.2023

Polska - Hiszpania 18:22

Błąd w komunikacji w obronie. Hiszpanie utrzymują przewagę po rzucie poprzeczce Biało-Czerwonych

Polska - Hiszpania 17:19

Dwie minuty kary dla Hiszpanów. Polacy zagrają w przewadze. Jest szansa odrobienie strat

21:3018.01.2023

Polska - Hiszpania 17:18

I kolejny karny dla Polski. Arek Moryto wrócił na 7 metr i trafił trzeciego karnego w tym meczu, w czterech próbach

21:2818.01.2023

Polska - Hiszpania 16:17

Hiszpanie trafiają z 7 metrów. Jan Czuwara w podobny sposób nie trafia w bramkę... Hiszpania prowadzi

21:2318.01.2023

Polska - Hiszpania 16:16

Nie udało się z przewagą jednego zawodnika, ale udało się, gdy siły się wyrównały. Sićko doprowadza do remisu!

21:2218.01.2023

Polska - Hiszpania 15:16

I ruszyła druga połowa

Przez pierwsze 1,5 minuty Biało-Czerwoni będą grali z przewagą jednego zawodnika

21:0618.01.2023

Świetna gra Polaków w końcówce! Schodzimy na przerwę przegrywając już tylko jedną bramką

21:0318.01.2023

Polska - Hiszpania 14:16

Dobra gra w defensywie podopiecznych Patryka Rombela. Hiszpania musi wziąć przerwę na żądanie by uniknąć gry pasywnej

21:0218.01.2023

Akcja duetu Jędraszczyk - Czuwara i zmniejszamy straty do dwóch bramek

21:0018.01.2023

Polska - Hiszpania 12:15

W końcu Polacy z golem. Trochę to zajęło...

20:5718.01.2023

Polska - Hiszpania 11:14

Słaby okres gry Polaków. Trzy trafienia z rzędu wicemistrzów Europy. Trener Patryk Rombel prosi o przerwę na żądanie

Podczas narady trenera z zawodnikami słyszymy zagrywkę zaplanowaną pod Szymona Sićkę. Trudno się dziwić skoro ma już dzisiaj cztery trafienia

20:5518.01.2023

Polska - Hiszpania 11:12

Ależ gol Hiszpanów... niczym "alley-oop" z NBA

20:5218.01.2023

Polska - Hiszpania 10:10

Kornecki znowu świetnie w bramce i Bartłomiej Bis doprowadza do wyrównania po kontrataku!

20:5018.01.2023

Polska - Hiszpania 8:9

A teraz rzut karny dla Biało-Czerwonych! Tym razem Arkadiusz Moryto się pomylił...

20:4918.01.2023

Hiszpanie mogli ponownie wyjść na 2-bramkowe prowadzenie, ale rzut z karnego wylądował na poprzeczce polskiej bramki!