Muzyczny listopad w „Perspektywach”. Będą Łobaszewska,...

  Muzyczny listopad w „Perspektywach”. Będą Łobaszewska, Wojtaszek, Kiniorski, Ścierański (WIDEO)

  Zdjęcie autora materiału

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Grażyna Łobaszewska

  Grażyna Łobaszewska ©archiwum

  Grażyna Łobaszewska, Wojciech Kiniorski z Mają Wojtaszek i Krzysztof Ścierański, zagrają jeszcze w listopadzie w klubie „Perspektywy” w Ostrowcu. Niestety odwołany został koncert Krystyny Prońko.
  Grażyna Łobaszewska

  Grażyna Łobaszewska ©archiwum

  16 listopada Grażyna Łobaszewska w Ostrowcu

  „Słowem silna” to tytuł specjalnego programu, z którym w sobotę, 16 listopada zawita do Perspektyw Grażyna Łobaszewska.

  Tej artystki nikomu przedstawiać nie trzeba. Jak mało kto przywiązuje ogromną wagę do jakości i treści wyśpiewywanych przez siebie tekstów. Jak sama powtarza, słowo ma moc, bo ciałem się staje. W Ostrowcu zaprezentuje specjalny program, na który składają się utwory Cypriana Kamila Norwida, Adama Asnyka, Jarosława Iwaszkiewicza, Andrzeja Poniedzielskiego, Marka Grechuty, Jacka Cygana czy Grzegorza Ciechowskiego.
  Artystce towarzyszył będzie na scenie zespół Ajagore w składzie: Sławomir Kornas – bas, śpiew Maciej Kortas – gitary, dobro, syntezator gitarowy Michał Szczeblewski – perkusja. Bilety na koncert Grażyny Łobaszewskiej, który rozpocznie się o godzinie 20, można kupować od piątku 8 listopada w klubie Perspektywy w cenie 35 złotych.

  23 listopada Maja Wojtaszek i Włodzimierz Kiniorski w Ostrowcu
  W kolejną sobotę, 23 listopada w Perspektywach zagra Włodzimierz Kiniorski w repertuarze reggae. Gościem specjalnym koncertu będzie znana z The Voice of Poland Maja Wojtaszek. ZOBACZ MAJĘ W THE VOICE OF POLANDCena biletu wynosić będzie 20 złotych.  30 listopada Krzysztof Ścierański w Ostrowcu
  Andrzejki, czyli sobotę 30 listopada będzie można spędzić z Krzysztofem Ścierańskim, uważanym za najlepszego polskiego basistę, który zaprezentuje między innymi kompozycje z nowego krążka „Night Lakes”. Cena biletu to zaledwie 15 złotych.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo