Najzdolniejsi uczniowie z powiatu koneckiego nagrodzeni...

    Najzdolniejsi uczniowie z powiatu koneckiego nagrodzeni stypendiami dyrektorów i nagrodami starosty

    Marzena KĄDZIELA

    Echo Dnia Świętokrzyskie

    Aktualizacja:

    Echo Dnia Świętokrzyskie

    Wspólna fotografia uczniów i gości uroczystości.

    Wspólna fotografia uczniów i gości uroczystości. ©Marzena Kądziela

    Blisko 50 utalentowanych i pracowitych uczniów szkół ponadgimnazjalnych spotkało się w minionym tygodniu w koneckim domu kultury. W obecności rodziców olimpijczycy, laureaci konkursów i prymusi otrzymali stypendia dyrektorów szkół i wyróżnienia starosty.
    Wspólna fotografia uczniów i gości uroczystości.

    Wspólna fotografia uczniów i gości uroczystości. ©Marzena Kądziela

    Spotkanie prowadził naczelni Wydziału Polityki Społecznej, oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Końskich Krzysztof Stachera. - Jesteście kwiatem kwiatów, najlepszymi spośród najlepszych - mówił naczelnik.

    Uczniom, ich nauczycielom i rodzicom gratulowali osiągnięć starosta Bogdan Soboń i jego zastępca Andrzej Lenart. Swe stypendia wręczali dyrektorzy: Wojciech Jasnos, Beata Salata, Beata Jakubowska, Jan Rybiński, Jolanta Gregorczyk i Hanna Rzepka.

    Na koniec program artystyczny przedstawili uczniowie "nowego" ogólniaka pod kierunkiem polonistki Ewy Paszyńskiej.

    Nagrodzeni uczniowie:

    I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej:
    Piotr Mejnartowicz - stypendysta dyrektora.
    Laureaci i finaliści olimpiad i konkursów szkolnych o zasięgu co najmniej ogólnopolskim oraz uczniowie aktywnie udzielających się w życiu szkoły:
    Mikołaj Saik, Krzysztof Kończak, Kacper Szczepanik, Jakub Pietrusiewicz, Marta Łosiak, Sebastian Binkowski, Mikołaj Fidos, Daria Pol.

    II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie:
    Maciej Janiszewski - stypendysta dyrektora
    Maciej Janiszewski, Piotr Ambroszczyk, Konrad Komisarczyk, Maciej Ćwik, Natalia Staciwa, Zuzanna Staciwa, Karolina Basiak, Karolina Cygan, Sylwia Boba, Anita Boba, Martyna Wieczorek, Wiktoria Mączyńska, Ewa Nowek, Marta Barańska, Patrycja Gawrońska, Emilia Król, Piotr Rodzoch, Krystian Książek.

    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1:
    Marcin Mądrala - stypendysta dyrektora.

    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2:
    Edyta Staniszewska - stypendystka dyrektora.
    Jolanta Bańburska, Sylwia Mazur

    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3:
    Eliza Kuzdak - stypendystka dyrektora

    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie:
    Dominika Warzyńska - stypendystka dyrektora.
    Klaudia Ślusarczyk, Agata Pęczkowska, Michał Okła, Izabela Wodecka, Patryk Młodawski, Patrycja Dudzic, Anna Kasik, Filpi Jankowicz, Maciej Antoniak, Dominik Heidenreich.

    Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Baryczy:
    Damian Baczewski - stypendysta dyrektora.
    Aneta Karolewska, Kamil Mastalerz




    SPRAWDŹ najświeższe wiadomości z powiatu KONECKIEGO


    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Galerie zdjęć

    Wideo

    Polecamy

    Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

    Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

    Święta 2018

    Święta 2018