Nidzica Dobiesławice powalczy o powrót do wygrywania (ZDJĘCIA)

Damian Wiśniewski
Zdjęcia z zremisowanego przez Nidzicę 3:3 meczu z GKS-em Kluczewsko.
Zdjęcia z zremisowanego przez Nidzicę 3:3 meczu z GKS-em Kluczewsko. Marlena Siemieniec
Piłkarze Nidzicy Dobiesławice w najbliższej kolejce ligowej zmierzą się z LKS-em Bolmin. Podopieczni Adama Idziaka (na zdjęciu) nie wygrali dwóch ostatnich meczów i teraz czeka ich trudne zadanie powrotu na zwycięską ścieżkę.

W dwóch ostatnich meczach Nidzicy kibice mogli obejrzeć bardzo dużo goli. Najpierw przegrała ona aż 0:6 z liderem, Victorią 2015 Skalbmierz, a następnie w ostatnim spotkaniu zremisował 3:3 z broniącym się przed spadkiem GKS-em Kluczewsko.

- Emocji w tym meczu było mnóstwo. Dwie bramki padły w doliczonym czasie gry. Najpierw rywal strzelił na 3:2, a my zdążyliśmy jeszcze wyrównać po strzale w samo okienko z rzutu wolnego - powiedział nam po meczu Dariusz Dąbrowski, trener GKS-u Kluczewsko.

Nidzica zagrała ten mecz w składzie: Dawid Kowalski - Nowak, Jesionka (65. Grudzień), Pietrzyk, Patryk Kowalski (62. Półtorak) - Ślaski, Idziak, Zawadzki, Jaworski (46. Pudełko) - Pietras, Tomczyk (77. Trendowski).

Bramki dla niej strzelali Szymon Jesionka w 35. minucie, Hubert Pietras w 61. oraz Michał Ślaski w drugiej minucie doliczonego czasu gry.

LKS Bolmin ostatnio również urządził sobie spore strzelanie. Aż 6:2 pokonał na wyjeździe Zieleń Żelisławice. W tabeli ligowej jest czwarty, a Nidzica ósma. Dzielą ich tylko cztery punkty.

Ich mecz odbędzie się w sobotę 25. maja na boisku w Bolminie. Początek spotkania zaplanowano na godzinę siedemnastą.