Nidzica Dobiesławice wygrała drugi mecz z rzędu (ZDJĘCIA)

Damian Wiśniewski
Piłkarze Nidzicy Dobiesławice wygrali drugi mecz z rzędu w klasie A. Na wyjeździe pokonali Gród Wiślicę 3:2

Gród Wiślica - Nidzica Dobiesławice 2:3 (0:3)
Bramki:
Patryk Klepacz 55, 75 - Grzegorz Tomczyk 22, Przemysław Nowak 37, 43.

Nidzica: Kowalski - Albert Pudełko, Jesionka, Pietrzyk, Kowalski (70. Iwański)- Ślaski, Zawacki (80. Eryk Pudełko), Pietras, Nowak, Jaworski - Tomczyk (85. Trendowski).

- W pierwszej połowie mieliśmy wszystko pod kontrolą. W drugiej połowie pierwsze 20 minut również było pod naszą kontrolą, później Gród przeważał i do końca musieliśmy bronić swojego wyniku - powiedział nam po meczu Adam Idziak, trener Nidzicy.

Dzięki temu zwycięstwu Nidzica odskoczyła od strefy spadkowej na odległość dziesięciu punktów.