Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Niepodległościowe Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Staszowa. Były wielkie emocje - zobacz zdjęcia

Maciej Barwinek
W zawodach wystartowało blisko 20 uczestników
W zawodach wystartowało blisko 20 uczestników UMiG Staszów
Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów, Leszka Kopcia, z okazji Narodowego Święta Niepodległości na stałe wpisały się w kalendarz listopadowych obchodów w Staszowie. Podobnie było i tym razem. Turniej odbył się w niedzielę, 6 listopada, na terenie Zalewu nad Czarną.

Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Staszowa

W zawodach zmierzyło się prawie dwudziestu zawodników zarówno z Koła wędkarskiego „Nad Czarną”, jak i z terenu gminy Staszów. Ostatecznie pierwsze miejsce zajął Łukasz Wójcik z liczbą 22380 punktów. Drugie miejsce przypadło Filipowi Szewczykowi, który zgromadził 17000 punktów. Na trzecim miejscu podium, z liczbą 15490 punktów, stanął Krzysztof Dajtrowski.

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom pogratulował doktor Leszek Kopeć, burmistrz Staszowa, który wręczył okolicznościowy puchar oraz upominki od Urzędu Miasta i Gminy w Staszowie. Włodarz podziękował uczestnikom za udział i zaangażowanie w turnieju. Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów z okazji Narodowego Święta Niepodległości zostały zorganizowane przez Zarząd Koła PZW „Nad Czarną” oraz Urząd Miasta i Gminy w Staszowie.