Niespodzianka w Gdyni. Chrobry Głogów wygrał z Arką 2:0 i będzie rywalem Korony Kielce w finale baraży. Mecz w niedzielę na Suzuki Arenie!

Dorota Kułaga
Nie z faworyzowaną Arką Gdynia, a z Chrobrym Głogów zagra w finale baraży Korona Kielce. Mecz odbędzie się w niedzielę na Suzuki Arenie. Rozpocznie się o 20.45. Ale będą emocje!

Chrobry Głogów sprawił niespodziankę, pokonując na wyjeździe Arkę Gdynia 2:0. Bramki zdobyli Dominik Piła w 41 minucie i Mikołaj Lebedyński w 71 minucie.

Drużyny zagrały w następujących składach

Arka: Krzepisz - Żebrowski, Marcjanik, Bunoza, Dobrotka, Kobacki (79. Stępień) - Adamczyk, Milewski (72. Bednarski), Deja (79. Hiszpański), Aleman - Kuzimski (83. Vinícius).

Chrobry: Leszczyński - Ilków-Gołąb, Michalec, Bougaidis, Ziemann - Bochnak (83. Tupaj), Mandrysz, Kolenc, Rzuchowski (88. Machaj), Piła (88. Dziąbek) - Lebedyński (77. Van der Heijden).