Nowy basen z jaccuzzi i sauną otwarty koło Kielc (WIDEO,...

  Nowy basen z jaccuzzi i sauną otwarty koło Kielc (WIDEO, ZDJĘCIA)

  IMO

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Nowy basen z jaccuzzi i sauną otwarty koło Kielc (WIDEO, ZDJĘCIA)
  1/15
  przejdź do galerii

  ©Aleksander Piekarski

  W Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym Polanika w Chrustach koło Zagnańska otwarto właśnie basen, z którego skorzystają wszyscy chętni, nie tylko goście ośrodka. Zabawę w wodzie urozmaicą jacuzzi oraz sauna infrared.


  - Budowa obiektu trwała dość długo, ale na szczęście już go odebraliśmy. Początkowo w planach miał być to basen tylko dla gości, ale postanowiliśmy się otworzyć na wszystkich chętnych. W końcu w okolicach nie ma pływalni. Zapraszamy mieszkańców okolicznych miejscowości i kielczan – mówi Katarzyna Michoń, współwłaścicielka Ośrodka Polanika.

  Do dyspozycji są właściwie dwa zbiorniki - duży o wymiarach 12 na 6 metrów oraz mały - 6 na 4 metry. W tym drugim są zamontowane hydromasaże. Obok znajduje się pięcioosobowe jacuzzi, z którego można korzystać w ramach biletu. Za dodatkową opłatą dostępna jest także sauna infrared.

  Na terenie basenu organizowane są zajęcia aqua aerobik oraz nauka pływania dla dzieci i dorosłych. Te pierwsze odbywają się w środy i piątki, drugie we wtorki i czwartki. Obecnie prowadzone są zapisy na zajęcia.

  Oprócz funkcji rozrywkowych basen przeznaczony jest do rehabilitacji. - Tu odbywają się ćwiczenia indywidualne oraz grupowe z naszymi pacjentami - informuje Paulina Pięta, menadżer do spraw marketingu.

  Basen czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 15-18, w weekendy od 10 do 18. Wejście obowiązuje o pełnych godzinach. Za 45-minutowy pobyt w basenie osoba dorosła zapłaci 8 złotych, z sauną - 14. Bilet ulgowy kosztuje 6 złotych (z sauną -10 złotych).

  Dzieci do trzech lat wchodzą za darmo.

  Dodatkowo na terenie Ośrodka Polanika została oddana do użytku sala taneczna o wielkości 300 metrów kwadratowych. - Profesjonalne wyposażenie w parkiet taneczny i lustra pozwala na prowadzenie wszelkiego rodzaju zajęć tanecznych i sportowych, jest także świetnym miejscem na organizację konferencji - mówi Paulina Pięta.

  Trwa loteria Echa Dnia. KLIKNIJ I SPRAWDŹ, JAK WYGRAĆ ATRAKCYJNE MIESZKANIE I NAGRODY PIENIĘŻNE

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki

  Wideo