Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Piłkarze ręczni Łomża Vive Kielce wygrali sobotni, wyjazdowy...

Oceniamy Łomża Vive Kielce za mecz z Górnikiem Zabrze. Jedna nota bliska ideału

Piłkarze ręczni Łomża Vive Kielce wygrali sobotni, wyjazdowy mecz PGNiG Superligi z Górnikiem Zabrze 30:21. Do 38 minuty mistrzowie Polski mieli spore problemy i przegrywali, ale potem świetnie zagrali w defensywie, nie dając sobie przez 15 minut rzucić bramki. Wystawiliśmy zawodnikom oceny w skali 1-10 za to spotkanie. Dwie były bardzo wysokie, w tym jedna bliska ideału. Znajdziecie je pod kolejnymi zdjęciami. >>>>>

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]